basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Pentru sambata se anunta un TDS via Cosr (Ciolpani) cu oprire la Gruiu. Plecare la ora 10 de la Arc. 

Geri confirmă după "şedinţă"  participarea sa la TDS mâine, ora 9,30 Tineretului şi 10,00 Arc.

Geri,maine am inteles ca ne vedem la 10,in capat Progresu,dar care este tura?Am auzit ca se fac ceva schimbari.

Geri,maine am inteles ca ne vedem la 10,in capat Progresu,dar care este tura?Am auzit ca se fac ceva schimbari.

Tura este aceeasi de Mihailesti DOAR ORA AM SCHIMBAT-O  sa  fie bine --ca sa nu fie rau --

Mihai schimbările sunt doar pentru ora de plecare iar ora 10 este mai bine pentru că acum dimineaţa este mai frig. Pentru Tineretului ora 9,30. Clasica rămâne aceeaşi : Progresul-Uzunu-Stâlpu-Mihăileşti.

Tura este aceeasi de Mihailesti DOAR ORA AM SCHIMBAT-O  sa  fie bine --ca sa nu fie rau --

Halal schimbare :)) 30'. Ce naiba, mai mult de 2 grade nu e diferenta. Acum niste ani tura asta de duminica avea o ora foarte buna, ora 11.

Apaream si eu maine dar in conditiile date, prefer sa ies mai tarziu. Prin urmare daca se mai organzieaza ceva incepand cu ora 11, poate da de stire.

• Upvote 1

Acum niste ani tura asta de duminica avea o ora foarte buna, ora 11.

Te grăbeşti cu criticile Vlad.Turul ăsta nu este "de nişte ani" ci de câteva luni de zile. Este altceva decât ştii tu pentru că nu ai venit pe acest traseu care are cam 90 km. Cel de la ora 11 este cu plecare de la rond Rahova Bragadiru-Cornetu-Mihăileşti pe distanţă de 17 km până la Mihăileşti şi este pentru cine vrea. la fel şi acesta de la Progresul. Mulţumesc pentru înţelegere

Cunosc foarte bine traseul doar ca l-am facut fie singur, fie cu anumiti membri de pe acest forum. 

De niste ani e tura de duminica ca si concept, traseul de acord ca s-a schimbat insa nu e un Rucar-Bran ca sa necesite ore matinale, sa fim rationali. Cu toate ca-s mai "ruginit" comparativ cu alti ani, mai mult de 3 ore nu mi-a luat niciodata acest traseu, singur fiind si cu un vant potrivnic. E adevarat insa ca am mers fara opriri.

interesat careva, maine dimineata la 10 la Arc, de un TDS (medie 30 kmh)?

interesat careva, maine dimineata la 10 la Arc, de un TDS (medie 30 kmh)?

Da, hai sa ne auzim dimineata la 9.

Azi s-ar putea sa ies cu Godo pe la LUKOIL prel. Ghencea.

Nu stiu exact ora; oricum va fi dupa program- pe la 5 si ceva 6 P.M. .

Azi s-ar putea sa ies cu Godo pe la LUKOIL prel. Ghencea.

Nu stiu exact ora; oricum va fi dupa program- pe la 5 si ceva 6 P.M. .

Melcule pai sa zici o vorba sigura pina la ora 4 poate vin si eu cu voi

Cineva la 17 la ARC ???

Maine  [mercuri] da

Un TDS

cineva interesat, intalnire maine dimineata la 11 la Arc, de un balotesti-dascalu-stefanesti (~60km, medie 30kmh)?

cineva interesat, intalnire maine dimineata la 11 la Arc, de un balotesti-dascalu-stefanesti (~60km, medie 30kmh)?

Facem

Guest Melcu' 72

L-am gasit pe Nechita in pluton:

in secvenţa 5:19:54 pana in 5:19:56

a fost imbracat in negru, cu tricolorul pe maneci si casca verde fluorescent

trece chiar pe langa camera.

Sper sa ajung si eu.

Sper sa ajung si eu.

daca este sigur,vin si eu la 11 la arc

Exista posibilitatea sa fie mai devreme, la ora 10. Postez la ora 9