basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Maine la 7:30 la Cora Pantelimon(rompetrol) pentru Galbinasi. Intoarcere la 9:30 in Bucuresti

Doua propuneri pentru azi cu plecare de la Agip Chibrit:

1) Ora 17.00 Tartasesti - Racari - Butimanu - Tancabesti ~ 100 km

2) Ora 18.00 Tartasesti ~ 50 km

A fost cineva ieri spre Galbinasi? Pe la 18.30 erau doi ciclisti in fata mea care la giratoriul de la Pantelimon au mers spre Cernica/Galbinasi, eu am mers inainte pentru o tura de Fundulea.

Atunci ramane Tartasesti cu plecare la 18.00 de la Agip Chibrit. Berea pe intoarcere la terasa din sos. Chitilei.

Atunci ramane

Un traseu Vidraru de jos pana la Balea [Care este asfaltat tot fara groapa ] Facem cartile pentru sambata !

Pt sambata propun un Campulung cu masina...facem o incalzire pana la cabana Voina si un concurs pana la Ciocanu mai sant 9 locuri...incep sa tai bilete

Pt sambata propun un Campulung cu masina...facem o incalzire pana la cabana Voina si un concurs pana la Ciocanu mai sant 9 locuri...incep sa tai bilete

Cam scurt traseul iar pantele de la Ciocanu nu te ajuta pt concursu la cere vrei tu sa participi .Deci ...reformuleaza  ,te rog

deci Rucar Bran si bem un ceai la Paraul Rece???? Si scoatem Ciocanu(din plan)

In urma dezbaterilor furtunoase din senatul sticlistilor s-a votat o plimbare in forta pe traseul Corbeni -Vidraru -Balea Lac cu plecare la 8.00 de la Arc participanti: mr.Prezident Danipasager Emanuel Vampiru Petrisor si Je...mai am 5 bilete la loja 1

Era vorba sa facem tura asta weekendul viitor :-W . In weekend voi fi la mare, deci nu pot sa particip.

Vecinosule, rezerva si mie doua locuri in coada plutonului.

Dac tot va antrenati atat, de ce nu facem si noi o TRANSALPINA, mama catararilor si patria cataratorilor, iar o ardem aiurea pe trans, ca doar de acolo ne-am intors. Dau si eu cu parerea.

Mai frumos e un Rucar-Bran cum a zis Sergiones, mai ales ca vremea se anunta foarte frumoasa in zona.

Pe Trans e cu dus si intors, si vorba lui Hipo tocmai ce ne-am intors de acolo.

Asa ca eu as opta pt Rucar-Bran.

Am 3 locuri libere in masina

Tel: 0754 274 589 Radu

Nu mai am locuri in masina. 

Vom merge pe Rucar-Bran. Plecare ora 7:00 dimineata de la Sincai cu oprire la mausoleu Mateiasu.