basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

E cam greu sa te aventurezi cu MTB-ul pana la Seciu,dar ture spre Mihailesti se fac aproape zilnic,mai ales dupa ce sa mai Incalzeste maestrul Thor e un nelipsit al traseului ;)

Abia astept sa treaca sarbatorile astea.

1.Cu pregatirile de petreceri nu am avut timp

2.Am pus la loc 4 kile.Imi vine sa mor,cata munculita am depus pentru kilele alea...

E invatare de minte pentru anul viitor.

PS.Nu am ajuns cu MTB-ul pana la Seciu,dar pana la Boldesti Scaieni tot am fost.Asta din ciclul "Dragi tovarasi,nu ne-a fost usor" :)

Pana la noi revederi va >:)<>:D<>:D<

spargem gheata pe 2 Ianuarie cu o tura ln Bulgaria ?

a fost un obicei In ultimii doi ani,daca soseaua se mai usuca ar fi doritori ?

altfel ma proptesc la Cota sau Seciu

Pe 2 si pe 9 probabil ca vom fi si noi la o tura la Ruse daca nu vor mai fi si alte caderi de zapada.

Mai vrea cineva maine sa mergem undeva ? ;)) Iau eu foehn-ul la mine ! X_X

Mai vrea cineva maine sa mergem undeva ? :) Iau eu foehn-ul la mine ! ;;)

Mergem maine la semenii tai din Bucegi

Care mai are chef de o plimbarica spre Poiana sau [si] Susai e asteptat In Gara de Nord la ora 5.15

PS

Schimbare de planuri,ne Intalnim la 5.15,sa avem timp de Susai si Poiana.

salutari tuturor,

Va doresc un an bun! La multi ani!

Deocamdata eu stau in casa, ma voi alatura in vremuri mai calde :-H pana atunci urmaresc discret iesirile voastre :D

M-as baga. Chiar mi-e pofta.

La Cernica - Branesti, posibil sa fie bune potecile de pe langa lacuri avand in vedere ca-s utilizate des de pescari.

Foarte bine ca te bagi, ca io nu mai pot. Biznes.

Tura prin padurea Cernica simbata 9 ianuarie 2010, (preferabil MTB) intilnire in fata parcari Cora Pantelimon iesire spre Constanta ora 10h30'. Starea vremii dimineata 9C la prinz soare 12C (Vremea azi in Bucuresti, starea vremii maine - prognoza Meteo.ro)

- Am vorbit cu danbistri, modificam ora pentru 11.00 intalnire Sambata in locul precizat mai sus (in fata parcarii Cora Pantelimon, la sosea).

- Duminica, ora 11.00 intalnire Rond Rahova, mergem la Mihailesti.

Maine daca nu ploua poate bagam o Sinaia

Ne Intalnim acu la terasa si punem tara la cale :D

Maine mergem la un deal ceva,hotaram la locul Intalnirii In functie de vreme,Seciu,Piatra Verde sau Cheia

Intalnirea e la Arcul de Triumf ora 9

Tura pentru MTB la padurea Cernica, a ramas stabilit parcarea Cora Pantelimon ora 11 - sambata 9 ianuarie 2010. Pregatiti pentru zapada si noroaie, sa o facem ca pentru concurs . Han, Klauss, Dan82 si Florin83 aveti ocazia sa va luati revansa daca v-a placut tura din 5 decembrie poate o modificam putin sa iasa mai misto.

Hai bre ca poti verifica, daca un om de 59 de ani va fi acolo, atunci nu e Leonte. ;)

;)

Clar nu o sa vina,deja si-a pregatit scuza

@misuf,ai ceva In comun cu legstrong,limbajul de lemn si nici un pic de simt al absurdului

Cineva are o semnatura foarte tare,suna cam asa ;

"ca sa-ti dai seama ca esti prost,trebuie tutusi sa-ti merga mintea'

Dimineata la ora 9 ne vedem la Arc,hotaram acolo ce si cum,Insa cel mai probabil o sa fie o Crama

Relansez si aci invitatia pt cibo misuf si luger :)

am bagat azi ceva lejereanu, nu alergatura chiar si asa am avut peste tot noroi de pe jos. bleach. asa la o padure mai merge...stii ca te faci zob...dar si in oras

Un fel de plimbare doar pt relaxarea muschilor, psihicului si improspatarea aerului din plamani; fara medii, puls de 201 sau podiumuri. La acestea din urma ne vom gandi la primavara.

Dan bistri este un om de nota 10. Chiar ma bucur ca am avut ocazia sa-l cunosc si sa invartim cateva pedale impreuna.

Sanatate!

bravo toni si dan, unii se lauda ca deschid sezonul in martie. voi il tineti deschis tot anul. :D

Off: "Han", esti o clona a lu' Leonte?

da. sunt clona lu' leonte. ati inebunit rau fratilor. simtiti nevoia sa dati cu pietre in cineva tot timpul.