basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

prea tirziu am vazut mesajul. postati si voi cu o zi mai devreme. sau un sistem prin care sa fim anuntati automat pe mail???

Frumoasa tura si frumoasa cazatura:). Am ajuns acasa cu bine si acum imi ling ranile. Maine o sa-mi fac o radiografie la umar, ca ma tine rau de tot. Sper sa vin cu vesti bune si sa ies cat mai repede la ture. La peste 40 km/h cred ca am scapat ieftin, dar multumesc castii ca m-a scos din belea. FRATILOR PURTATI CASCA CA NU E DE JOACA!!!

OK! Dupa ce am dus trena, binenteles ajungand la coada, m-am ridicat din sa dand 4 -5 pedale sa nu cumva sa-i pierd.

ce mai conteaza cum s-a intamplat sa cada oricine poate sa cada ..asta e partea urata a ciclismului ..sa iti faci o radiografie neaparat

OK! Dupa ce am dus trena, binenteles ajungand la coada, m-am ridicat din sa dand 4 -5 pedale sa nu cumva sa-i pierd.

Si ai cazut asa din senin?

OK! Dupa ce am dus trena, binenteles ajungand la coada, m-am ridicat din sa, dand 4 -5 pedale sa nu cumva sa-i pierd. Am dezvoltat o viteza prea mare si am intrat pe interiorul celui din fata mea cu o jumatate de roata. Mare greseala din partea mea ptr. ca a fost suficient putin sa faca dreapta si sa-mi atinga roata din fata dezechilibrandu-ma. M-a aruncat exact in cap si pe umarul drept, umar care s-a racit si ma doare ingrozitor acum. Sunt incepator asa ca mai am multe de invatat. Consecinte: ochelari sparti, echipament rupt, schimbatoare julite, multe julituri pe partea dreapta a mea, cap plin de cucuie.

Insanatosire grabnica Dani!

As propune pentru maine un rulaj pe Tartasesti. E cam plictisitor zi de zi pe sos. Alexandriei.

OK! Dupa ce am dus trena, binenteles ajungand la coada, m-am ridicat din sa, dand 4 -5 pedale sa nu cumva sa-i pierd. Am dezvoltat o viteza prea mare si am intrat pe interiorul celui din fata mea cu o jumatate de roata. Mare greseala din partea mea ptr. ca a fost suficient putin sa faca dreapta si sa-mi atinga roata din fata dezechilibrandu-ma. M-a aruncat exact in cap si pe umarul drept, umar care s-a racit si ma doare ingrozitor acum. Sunt incepator asa ca mai am multe de invatat. Consecinte: ochelari sparti, echipament rupt, schimbatoare julite, multe julituri pe partea dreapta a mea, cap plin de cucuie.

Imi pare rau ca te-ai accidentat!

Sfatul meu (si cred ca nu numai al meu) e sa faci o vizita pe la spital cat mai curand sa nu te trezesti cu surprize neplacute mai tarziu.

Insanatosire grabnica!

ce mai conteaza ce si cum ??!...concluzia: casca poate salva "teasta" ,asta daca n`ai "noroc" de ceva mai grav..Ideal ar fi sa nu se mai intample asemenea evenimente dar uneori sunt iminente,fac parte din acest sport.

Ba conteaza fiindca de obicei cad aceleasi persoane si nu fac referire la Dani. La fel si cu cei care nu isi ingrijesc biclele, pun in pericol un intreg pluton de ciclisti.

• Upvote 1

multa sanatate eroului nostru ,pe care il asteptam cat mai repede in pluton . maine 16.30 la rond , vine si prietenul natasha impreuna cu bobo .

pentru doritori la rond rahova la `16 30 ,poate schimbam traseu si la mihailesti facem stanga