basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

La multi ani, Scorpioane; sa fii sanatos! Mergem cu tine.

La multi ani, Scorpioane; sa fii sanatos! Mergem cu tine.

mama, l-ai desconspirat, pai daca tot da berea, eu propun sa vina toata lumea.

inca o strigare la tura propusa de mine, suntem deja 7-8 si vreau sa stiu daca mai bagam o masina la bataie

Vedeti ca ne da Pedigree

Ne-a dat acum cativa ani niste mancare de dulau... de te lingeai pe bot. 

La multi ani, Caine! Sanatate, numai bine si drum bun maine. 

Aveam si eu chef de o Crama dar din lipsa de timp maine, cred ca o las pentru duminica.

inca o strigare la tura propusa de mine, suntem deja 7-8 si vreau sa stiu daca mai bagam o masina la bataiema bag si eu

ma bag si eu stiu ca e cam tarziu raspunsul dar o sa vin cu masina daca mai e loc la cineva bine daca nu ma tarai cu ea

ma bag si eu stiu ca e cam tarziu raspunsul dar o sa vin cu masina daca mai e loc la cineva bine daca nu ma tarai cu ea

Ai loc, vine si Sergiu cu a lui la Arc

daca am inteles corect asta e  traseul: http://ridewithgps.com/routes/3614731

ne vedem la Arc la 9.00 :)

Sa ne datii noua de veste cum se prezinta portiunea Magureni Iedera (km 64-76) Mi-e teama ca portiunea de drum din Dambovita sa nu fie asfaltata. Cel putin asa apare pe googlemaps. In rest stiu ca doar prin Moreni ar fi  probleme cu asfaltul.

Multam tuturor celor cu gand bun si sper sa fie bere maine la terasa indeajuns .Acuma na, nu cred ca ne strangem mai multi de 50 .Vedem cum o scot eu la cap .Pacat ca nu ajungie si maria ta cu noi maine Hainze

Sa aveti spor baieti si mult vant din spate ! Imi pare rau ca nu pot merge cu voi :(

Regret nespus că nu pot participa şi eu dar am obligaţii şcolare cu elevii (faza pe capitală la cros în Tineretului). Mulţi ani Câinelelui. Îl voi trage de urechi la terasă.

Multam tuturor celor cu gand bun si sper sa fie bere maine la terasa indeajuns .Acuma na, nu cred ca ne strangem mai multi de 50 .Vedem cum o scot eu la cap .Pacat ca nu ajungie si maria ta cu noi maine Hainze

La Multi Ani Scorpioane !!! Imi pare rau ca nu pot fi cu voi dar la 15 intru la munca >>>Distractie placuta!

Sa ne datii noua de veste cum se prezinta portiunea Magureni Iedera (km 64-76) Mi-e teama ca portiunea de drum din Dambovita sa nu fie asfaltata. Cel putin asa apare pe googlemaps. In rest stiu ca doar prin Moreni ar fi  probleme cu asfaltul.

Ai vazut bine,drum neasfaltat pe o distanta de aprox. 2-3 KM .Coborare prin padure usor ciclabila si de o frumusete rapitoare.

• Upvote 1

Asfalt impecabil pe catarare dinspre Magureni spre Iedera, iar pe coborare exista o portiune in jur de 2 km neasfaltata, dupa care iarasi un asfalt foarte bun. Trafic inexistent, aer curat, peisaj de vis. Intrarea in Moreni dinspre Targoviste e destul de proasta , dar se lucreaza.

Frumoasa tura de azi .Multa  buna .Inca o data multumesc celor care au venit

x6ul.jpg

xmr1.jpg

qzuu.jpg

m1gm.jpg

zsvr.jpg

5m84.jpg

xu96.jpg

frumosul tort de ciocolata

7xlx.jpg

obxc.jpg

• Upvote 5

Salutare! As veni si eu maine insa nu stiu daca ma tin gladiolele:). Cam cu ce viteza de croaziera se merge?

Salutare! As veni si eu maine insa nu stiu daca ma tin gladiolele:). Cam cu ce viteza de croaziera se merge?