basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Pentru baietii care merg la Mizil.

Se interzice cu desavarsire ehiparea cu flausati.Si trenele sa fie cat mai scurte posibil sau chiar deloc. Sa duca fraierii si noi iesim la sprint.

• Upvote 1

dane, cu tine ar fi mare placere sa merg, dar nu intru in categoria oldies, asa ca ...

daca nu ne combinam la munte ieri facem si ceva mai campenesc, ca nu strica, mai bagam ceva km la pusculita.

Propun o tură moderată în nord cu plecare la 10 de la Arc. Stabilim la fața locului: Gruiu, Dridu, sau poate chiar Crama.  

Propun o tură moderată în nord cu plecare la 10 de la Arc. Stabilim la fața locului: Gruiu, Dridu, sau poate chiar Crama.  

OK, ne vedem la ARC.

dane, cu tine ar fi mare placere sa merg, dar nu intru in categoria oldies, asa ca ...

daca nu ne combinam la munte ieri facem si ceva mai campenesc, ca nu strica, mai bagam ceva km la pusculita.

...deci merge cineva mai domol medie de 27-30 pe undeva?

eu oricum sunt MTB pe slik...

Pentru baietii care merg la Mizil.

Se interzice cu desavarsire ehiparea cu flausati.Si trenele sa fie cat mai scurte posibil sau chiar deloc. Sa duca fraierii si noi iesim la sprint.

Si dupa ce-i sprintam pe fraieri sa le-o spunem elegant, in scris, intr-o romana vai steaua ei, ca ei nu stie abecedaru'... ciclismului. Sau... chiar ABeCeDarul!!!

• Upvote 1

Si dupa ce-i sprintam pe fraieri sa le-o spunem elegant, in scris, intr-o romana vai steaua ei, ca ei nu stie abecedaru'... ciclismului. Sau... chiar ABeCeDarul!!!

Fuji e un baiat ok, cred ca a fost o scapare.

...deci merge cineva mai domol medie de 27-30 pe undeva?

eu oricum sunt MTB pe slik...

Sunt si eu amator de o tura mai domoala, mai ales ca vin tot cu o bicicleta gen "hummer", roti de 26x2. Dar as vrea o tura undeva la 100+. km si cat mai putin dn. 

Propun 

https://www.google.ro/maps/dir/44.4655402,26.1280463/44.6207066,26.124141/44.7341044,25.9739373/44.8181852,26.0187409/44.7270311,26.2195847/44.4641515,26.1300307/@@445.6401547,25.8294747,10z/data=!3m1!4b1!4m7!4m6!1m0!1m0!1m0!1m0!1m0!1m0

Ora, undeva 11, 11.30.

Maine la 9.30 la Arc ...geriatria face un contratimp pana la Gruiu...mai sant locuri libere la start

Pentru maine se organizeaza o tura la Vulcanii Noroiosi cu escala la Mizil . Sunt 3 masini pline , pentru cine mai doreste sa se organizeze ,adunarea se face la 9.30 la Arc.

enjoy the ride :)

• Upvote 2

Interesant...pacat ca nu am filmat si noi tura de calugareni...nu stiti ce ati pierdut...bravos tuvia

• Upvote 1

ViorelCapruciu,Fuji nu are scapari,tu ai avut una 

Maine ora 18 la Mc Otopeni

Bagam un TDS

in zona de sud a Bucurestiului nu iese nimeni in jur de ora 15:00?

Facem un Mihailesti azi; nu stiu exact ora, dar revin; astept detalii de la Godo.

19.00 rond Rahova.

Howgh!

cica se pregateste o crama pentu maine :bici-7: Acum,cat sunt profesionalii plecati in tarile calde