basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

eu propun sa ne vedem la 10.30 si sa facem clasica de Mihailesti.Totusi 120km este prea mult pentru o zi de Duminica.

Lady and Gentlemen's Race :)

• Upvote 7

Lady and Gentlemen's Race :)

Bravo Tuvi! Foarte tare fata ta ! Sper ca nu o chinui prea tare :D

Bravo Tuvi! Foarte tare fata ta ! Sper ca nu o chinui prea tare :D

Confirm. Am facut anul trecut o tura impreuna (familiile) si m-a impresionat. Are stofa.

Maine decolez spre crama, sper sa nu-mi ude aripile. Ultima strigare.

• Upvote 1

da ...maine la 8.00 santem ( Dani,Tuvia si Catalin) la aeroport Baneasa plecam la Brasov pe biciclete si ne intoarcem cu trenul ...se merge decent

da ...maine la 8.00 santem ( Dani,Tuvia si Catalin) la aeroport Baneasa plecam la Brasov pe biciclete si ne intoarcem cu trenul ...se merge decent

hai s-o vad si pe asta, tu la 8 la tura si pe deasupra intorcandu-te si cu trenul  >:) . Daca o ziceai mai din timp poate va insoteam, asa e prea tarziu.

pentru maine la 18:15 plecam pe tura asta  http://www.mapmyride.com/routes/fullscreen/423655264/ intalnirea tot in statia lui 178 de pe uverturii http://www.salutbucuresti.ro/planoras/swf_map.htm?-4959&-7953

Hipo,cred ca ajung si eu la tura.

off topic.

dau comanda pe bike24,mai doreste cineva ceva?Pana maine seara astept mesajele(PM cu link-ul atasat),daca mai sunt doritori din Bucuresti.

Daca nu ploua se face tura atat de draga lui Melcu, Buc. Noi - Buftea - Corbeanca - DN1 - P-ta Presei, cu Melcu in frunte

Cristim Buc. Noi (la lucrarile de metrou) - 18.30 / 19.00, dam ora mai exacta dupa amiaza.

Răzvane, nu vezi că şi natura îi e potrivnică lu' Melcu. Dacă se usucă şoseaua vă aştept să ne ţineţi spatele

Mai e cineva interesat de o tura de o ora, o ora jumate in zona de nord? La 6.30 la Aviatorilor (Charles de Gaulle)

Răzvane, nu vezi că şi natura îi e potrivnică lu' Melcu. Dacă se usucă şoseaua vă aştept să ne ţineţi spatele

Aş fi mers cu tine, dar e prea lung traseul; pe tura asta mai scurta vine si Gabi, Tauru', Mihai-fratele lui, Eugen VW si prezenta speciala a serii:George Mihoci. Daca te sucesti, poate ne iei cu tine pe Corbeanca. Maine e ploaie. Noi încercăm sa ajungem cat mai tarziu, la Cristim Bu. Noi,ca sa scape toti de la munca; cred ca pe  la un 19.30. Mai asteptam sa ni se comunice orele la care pot ajunge si ei...

Oricum, la cum mergi tu-avion, poti sa faci ceva km in plus si apoi sa ne iei si pe noi de pe drum.

vise mah, VW merge cu mine, ne auzim la un tel, va luam de la corbeanca la intoarcere, daca reusesti sa stai in coada lor.

Saluta-l pe dl. Tauru din partea mea si zii ca-i dau ceaiul cand ne-om vedea.

Moment publicitar
S-a zis ca se merge decent si asa a fost, cel putin pana la Ploiesti unde mi-am vazut de ale mele. Trena a dus numai Danipasager si partial Adi colnago cand a venit in pluton. Am avut pulsul in zona tot timpul, cu rare exceptii (usoare si scurte depasiri care cred ca sunt benefice), deci baietii sunt de cuvant, cand zic de tura decenta veniti cu incredere. Acuma, oricat de decenta, daca nu aveti cat de cat niste km in spate, puteti avea probleme.

Revin dupa o scurta pauza, sa-mi mai trag sufletul, dupa 218km cu doua crame si 1,7kg pierdute, inca putin si eram mai usor ca bicicleta.

in weekendul acesta prelungit cu luni liber ma gandeam sa incerc cu un amic o traversare pe trans din spre aref spre cartisoara, daca e zapada mare sus trecem cu biclele la spinare, noi suntem 2 si mergem cu masina avem portbagaj dar nu avem decat 2 suporti, daca mai sunt doritori sunteti bine veniti singura mentiune este sa facem rost si de suporti pt bicle, eu am bari thule. din ce stiu se inchiriaza pe un site in buc cu 20 de lei pe zi sau ceva de genu.

daca e cineva interesat please prv

19.30

Ne-a tradat Eugen?

bah, care Eugen v-a tradat, tu nici nu ai vorbit cu el, el nu ti-a zis niciodata ca vine, deci ... de unde si pana unde emisiunile astea siropoase, gen "DIN DRAGOSTE",

unde ai/ati plecat la 19:30 cand la 19:40 erati in Buftea?

total aiurea in tramvai, de fapt ca de obicei, de fapt stii cum se zice: "Zici melcu si ..."

Apropo, au intrebat studentele de tine?

Nu stiu la ce te referi; da-mi pe privat, te rog, ca nu e referitor la ture

pt sambata ...pt ca vremea nu arata prea bine la munte propun o tura de Ostrov Adamclisi...deocamdata Basso,Dog si Je...mai am un loc liber

pt sambata ...pt ca vremea nu arata prea bine la munte propun o tura de Ostrov Adamclisi...deocamdata Basso,Dog si Je...mai am un loc liber

Din ce vad eu, sambata dimineata pare destul de ok vremea, cu stricare dupa-amiaza incepand din estul extrem, apoi catre centru si partial la munte,  

Ca sa ma bag si eu...

pai locul ala liber e pt mine? ca doar ne vorbiram.

asa vecine...mai sant 3 locuri libere la Tuvia in masina ...SE MAI RISCA CINEVA?

Salut!

As veni si eu. Pe la ce ora va ganditi sa plecati?

Avand in vedere fulgere de dupa masa, ar fi bine sa plecam la prima ora.

S-ar putea sa va intampin direct la bac.La ce ora ajugeti acolo?