basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Maine la ora 8:00 trec pe la Arc pt un TDS.

Daca postai inainte sa trag obloanele veneam si eu, desi nu cred ca eram un partener pe masura ta. O sa plec singur in cel mai scurt timp, incerc sa te prind din urma.

Are cineva chef de o tura la Lehliu?

La 17.00 la Arc un Tartasesti prietenos

cam pe la ce ora o sa fiti pe soseaua chitilei ? as vrea si eu sa vin.

multumesc.

la 17.00
la ora aia nu o sa ajung niciodata oricat mi-as dori sa merg si eu cu voi...cu toate ca "zice" lumea ca alergati... pentru mine, abia de la 18:00 in sus se poate discuta 

Daca e Basso,vin sa duc trena blana.Evadez!

• Upvote 1

Pt vineri daca e amator cineva de o crama. Pare aiurea, tot omul de pe aici face ture lungi sambata si nu se oboseste vinerea. dar programul meu computerizat imi da crama pt vineri, iar sambata si duminica ture usoare cu familia. Deci totusi propun, e gratis. :majoreta:

Si daca se mai organizeaza in privat ture la munte si mai sunt locuri, ma intereseaza. 

la ora aia nu o sa ajung niciodata oricat mi-as dori sa merg si eu cu voi...cu toate ca "zice" lumea ca alergati... pentru mine, abia de la 18:00 in sus se poate discuta 

Asta e ca in bancul cu mosul: "Am venit sa va spun, pe mine sa nu contati."

• Upvote 1

Faina companie azi.

post-6521-0-40503500-1403721469_thumb.jpeg

Am avut si un intrus pe mtb :D

Da, faina cu excepția unei persoane si anume individul cu MTB-ul, pe numele lui Marcoci Ionuț, care dacă nu știți este un țepar notoriu pe Dirtbike.

http://www.dirtbike.ro/forum-biciclete/discutii-in-legatura-cu-site-ul/29-membrii-problema/22950-cumparare-produse-cu-probleme-de-la-marcoci-ionut/pagina(1)/

Așadar dacă îl mai întâlniți când vrea să se bage în seama la ture dați-i eject, nu merită să avem un asemenea specimene în comunitate.

• Upvote 1

Sper ca ati lamurit problema intre voi.

Pustiul mi-a lasat o impresie buna,ma refer la modul cum a mers.

Sigur, se antrenează pe o bicicleta făcută din țepele date, merge la concursuri fără sa plătească si se amesteca printre concurenți, are perspective puștiul, eu zic să facem si o chetă să-l sponsorizam!

Nu este ceva de lămurit intre mine si el, este ceva ce ne privește pe toți si la care ar trebui sa luam atitudine.

• Upvote 1

+1 ViorelC - foarte tare remarca ....

eu am scris cu speranta ca poate se va muta ora un pic mai tarziu.... dar este ok

big UP si asfalt uscat

Spalati-va rufele intre voi,aici se discuta despre planificarea turelor.  Multumim de atentionare @@muntos

Da, faina cu excepția unei persoane si anume individul cu MTB-ul, pe numele lui Marcoci Ionuț, care dacă nu știți este un țepar notoriu pe Dirtbike.

http://www.dirtbike.ro/forum-biciclete/discutii-in-legatura-cu-site-ul/29-membrii-problema/22950-cumparare-produse-cu-probleme-de-la-marcoci-ionut/pagina(1)/

Așadar dacă îl mai întâlniți când vrea să se bage în seama la ture dați-i eject, nu merită să avem un asemenea specimene în comunitate.

Asta e individul? https://www.facebook.com/ionut.marcoci.7

El e, cu ultima isprava, participand la "Intre cer si Pamant" fara numar de concurs, omul vine si se baga peste concurenti ca si cum ar participa legal, ce viata...moca :)

• Upvote 1

19.00 parc Bazilescu (azi).

Se repeta tura azi la aceeasi ora, acelasi loc de intalnire (traseu Buftea - Corbeanca - DN1 - Buc.)

Daca nu ploua..

Pare sa fie vant foarte puternic astazi, cati km are tura de mai sus?

cati km are tura de mai sus?

Cati km vrei tu sa aiba, sau mai bine zis cati te lasa ploaia. hai ca vin si eu (cred???) ca nu te-am mai vazut de mult si vreau sa vad ce poate masinaria aia a ta. Si ca de obicei sa-i scot pulsul pe nas lu' Melcu. 

Razvane, ne auzim la un telefon sa-mi zici pe la ce ora treceti sa ma luati si pe mine.

Pare sa fie vant foarte puternic astazi, cati km are tura de mai sus?

Cati km vrei tu sa aiba, sau mai bine zis cati te lasa ploaia. hai ca vin si eu (cred???) ca nu te-am mai vazut de mult si vreau sa vad ce poate masinaria aia a ta. Si ca de obicei sa-i scot pulsul pe nas lu' Melcu. 

Razvane, ne auzim la un telefon sa-mi zici pe la ce ora treceti sa ma luati si pe mine.

65 km din Dr. Taberei dus-intors.

Ok Hipo.

Unde este mai exact intalnirea, o harta dc se poate pentru ca nu cunosc zona

Se întâmplă la Arc în seara asta?

Iese cineva la 17:00 la cora pentru o tură intre 60 si 80km?