basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Maine dimineata ora 8.00 se pleaca de la Arc spre Crama Seciu si retur. Se merge sustinut fara oprire.

conform prognozelor vineri sau sambata e de mers pe TA, in rest da cu ploaie cica

n-ar strica plecat de vineri cu cazare o noapte :D pt niste ture dementiale 2 zile p-acolo :D

Ce misto, toata lumea e prezenta, dar in Bucuresti.

Daca vine cineva cu vreo propunere decenta si de luat in calcul, contati si pe mine. Poate cine are masina si locuri disponibile sa dea de veste, altel pastem ca oile pe asfalt.

Maine eu as baga ceva matinal , pe la 7:30-8:00. La ora 10:30 trebuie sa fiu acasa ca zbor spre locuri mai calde.

Pentru maine Am un traseu de toata frumusetea . Plecare de la Progresu 9.30 -directia Giurgiu la o ciorba de peste pe malul Dunarii [Nu trecem granita deci nu ne trebuiesc buletinele .Intoarcerea o putem face si pe varianta Baneasa - Greaca .[daca sunt doritori ,ramane sa stabilim din mers ]

Pentru maine Am un traseu de toata frumusetea . Plecare de la Progresu 9.30 -directia Giurgiu la o ciorba de peste pe malul Dunarii [Nu trecem granita deci nu ne trebuiesc buletinele .Intoarcerea o putem face si pe varianta Baneasa - Greaca .[daca sunt doritori ,ramane sa stabilim din mers ]

Prezent

Pentru maine Am un traseu de toata frumusetea . Plecare de la Progresu 9.30 -directia Giurgiu la o ciorba de peste pe malul Dunarii [Nu trecem granita deci nu ne trebuiesc buletinele .Intoarcerea o putem face si pe varianta Baneasa - Greaca .[daca sunt doritori ,ramane sa stabilim din mers ]

Salut asta era tura mea am parcurso de nenumărate ori ,ie o tura frumoasă cu asfalt foarte bun, treceți si prin Vidra sau după poduletul din Varasti țineți înainte spre com. Berceni asa ocoliti Vidra îmi pare rău ca nu pot veni.

Salut asta era tura mea am parcurso de nenumărate ori ,ie o tura frumoasă cu asfalt foarte bun, treceți si prin Vidra sau după poduletul din Varasti țineți înainte spre com. Berceni asa ocoliti Vidra îmi pare rău ca nu pot veni.

Ma refer de la Baneasa,Greaca ,Hotarele,Valea Dragului,Vărsati ,Vidra, Berceni,Bucuresti

Ma refer de la Baneasa,Greaca ,Hotarele,Valea Dragului,Vărsati ,Vidra, Berceni,Bucuresti

Scz

Varasti

Propun pentru mâine o tura de 130km.cu o medie de 30 km/h cu plecare de la Progresul la ora 9:00, sos.Giurgiului ,Baneasa ,Pădurea Puieni Deal ,Greaca ,Hotarele ,Vărasti ,Vidra ,București.sos.e foarte buna ,trafic redus.