basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Este posibil sa vin eu la ora 17.00. Te sun dupa 3 si iti spun sigur daca apar.

Este posibil sa vin eu la ora 17.00. Te sun dupa 3 si iti spun sigur daca apar.

OK, sunt dispus si sa astept pana la 17.30 17.45 - numai sa ne nu prinde noapte :)

OK, sunt dispus si sa astept pana la 17.30 17.45 - numai sa ne nu prinde noapte :)

s-a stabilit 17.30 la Agip Chibrit. asteptam maxim 5 minute daca mai anuta cineva ca vine.

da la 13.00 la Progresu un Uzunu cu revenire la Mihailesti

Daca faci o reclama buna turei poate vin si eu. Gusturile mi le stii. Cam mult dn dar in fine....

• Upvote 1

reclama...o sa fie o tura relaxanta cu pauze dese, mers incet si relaxant si la fiecare intersectie ultimul arunca cu bani <:-P ... ne intelegem noi nu ramane nimeni pe camp

• Upvote 1

Cine doreste maine dimineatra un tur de Snagov cu plecare la 9:00 de la Arc si oprire la Gruiu la restaurant e binevenit.Rulaj moderat.

reclama...o sa fie o tura relaxanta cu pauze dese, mers incet si relaxant si la fiecare intersectie ultimul arunca cu bani <:-P ... ne intelegem noi nu ramane nimeni pe camp

Ok, vin dar stau in poarta.

Cine doreste maine dimineatra un tur de Snagov cu plecare la 9:00 de la Arc si oprire la Gruiu la restaurant e binevenit.Rulaj moderat

9 e cam devreme (racoare). Daca nu ma oboseste Sergiu azi, ma intereseaza tura.

• Upvote 1

Eu as veni cu o alta varianta pentru maine in loc de clasicul tds si adica: Bucuresti - Lehliu Gara - Valea Argovei - Sarulesti Gara - Tamadau - Bucuresti (~ 132 km). Se poate face in 4 ore si 30 min de mers lejer, cu una sau maxim 2 pauze scurte de realimentare. Propun ora 10 la Cora Pantelimon ca sa fie mai cald si luam pranzul acasa.

https://goo.gl/maps/swyIo

Pentru cuncursul Gentlemen's Race de duminica, as mai avea liber 2,3 locuri cu tot cu biciclete in masina la mine. Se pleaca maine, sambata ora 11.00 de la Arc si ne intoarcem duminica dupa concurs. Cazare avem in Prejmer langa Brasov la doar 10 km de start. Pretul cazarii este de 70 lei camera dubla la pensiunea Diana, 3 margarete.

Eu as veni cu o alta varianta pentru maine in loc de clasicul tds si adica: Bucuresti - Lehliu Gara - Valea Argovei - Sarulesti Gara - Tamadau - Bucuresti (~ 132 km). Se poate face in 4 ore si 30 min de mers lejer, cu una sau maxim 2 pauze scurte de realimentare. Propun ora 10 la Cora Pantelimon ca sa fie mai cald si luam pranzul acasa.

https://goo.gl/maps/swyIo

Prezent !