basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Mishule, cred ca acum e timpul sa arati ce poti. Daca nu ma insel, nu cred ca stii cum arata Transalpina. Baga-ti angrenajul triplu si hai cu noi.

Salut @danipasager

Care este planul? sambata as veni si eu pe TA

Maine la ora 17.00 se anunta un rulaj de toamna in directia Cernica - Galbinasi cu plecare de la Cora Pantelimon. Pentru sambata Adi Slick propune o Crama.

a ramas ora 17.00 la Cora Pantelimon?

Pentru Transalpina, stabilim maine cu toti cei ce inscriu la tura. Cu mine pot merge 7,8 persoane cu tot cu biciclete, iar costul transportului ajunge un jur de 45 lei dus-intors. Propun ca ora de plecare 7.00 Lujerului, parcarea dintre gurele de metrou. Pana acum  sunt eu, Petrisor, Crazyeone. Urmaresc posturile pana se ajunge la 8.

a ramas ora 17.00 la Cora Pantelimon?

Ramane valabila tura, daca nu se inrautateste vremea. Facem un rulaj lejer si tragem sambata un pic mai tare pe catarare. Intentionez sa vin la Transalpina, dar maine va dau un raspuns sigur.

Dacă lăsăm mașină la Horezu și ne încălzim o ora pe la poalele munților vin și eu

Cred c-ar fi mai bine la Polovragi, ca de la Horezu la Racovita langa Polovragi drumul e cam prost si nu avem alta solutie decat sa mergem pe DN67.

Am uitat sa scriu, ca vin astazi la rualjul de la ora 17:00 din fata Corei Pantelimon :).

De la Polovragi la Novaci sunt doar 15 km.Nu știu sa fie drumul rău acolo unde zici tu.Eu ziceam Horezu-Vaideeni-Baia de Fier - Novaci. Sunt 36 km, suficient încât sa pregătești musculatura pentru un efort intens. Sa faci 250 km doar pt Transalpina e cam mult. Partea de la poalele munților e superba

Ultima ora : Cine simte nevoia de putina suferință e invitat la Arc la orele 16:30 alături de tata Iorgos și compania. AVS 38-40

Este posibil sa ne vedem pe acolo, vin si eu dar la facut poze, vorba cuiva , season out

Ce, mai nou e si concurs de poze pe Strava? :) Parca vad ca trageti ca nebunii pana sus

• Upvote 1

Ultima ora : Cine simte nevoia de putina suferință e invitat la Arc la orele 16:30 alături de tata Iorgos și compania. AVS 38-40

Prezent la 16.30 la Arc. NU duc un metru de trena.

• Upvote 1

Cred c-ar fi mai bine la Polovragi, ca de la Horezu la Racovita langa Polovragi drumul e cam prost si nu avem alta solutie decat sa mergem pe DN67.

Drumul nu mai exista momentan, este ramat (intre Horezu si Polovragi) :) De la Polovragi este perfect.

La mine s-a strigat bingo. Suntem 8, eu, Petrisor, Crazyeone, sasu.robert, Eugen bmc, Eugen Barba Alba, Hipo si Rapsohigh. Vine si Emanuel Bianco cu masina lui si Sergiones, asa ca mai sunt 6 locuri disponibile. Nu conteaza in ce masini mergem, ideea e sa fim cat mai aproape de locul de plecare. Emanuel pleaca de pe Ritmului, Iancului, eu si Sergiones de la Lujerului.

La mine s-a strigat bingo. Suntem 8, eu, Petrisor, Crazyeone, sasu.robert, Eugen bmc, Eugen Barba Alba, Hipo si Rapsohigh. Vine si Emanuel Bianco cu masina lui si Sergiones, asa ca mai sunt 6 locuri disponibile. Nu conteaza in ce masini mergem, ideea e sa fim cat mai aproape de locul de plecare. Emanuel pleaca de pe Ritmului, Iancului, eu si Sergiones de la Lujerului.

@@danipasager

Daca mai se anunta un om eu as putea sa fac schimb sa merg cu Manu , nu de altceva dar stau aproape de el

Dc nu se anunta nimeni ramane cum am stabilit , doar sa imi spui ora

Mersi

S-a umplut si masina mea, asadar daca mai sunt doritori sa vina cu masina personala. Krazyeone face rocada cu Sergiones si ne vedem la mine.

S-a umplut si masina mea, asadar daca mai sunt doritori sa vina cu masina personala. Krazyeone face rocada cu Sergiones si ne vedem la mine.

S-a notat.