basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Daca vremea o tine tot asa scoatem saniutele cu zurgalai  :))

Este vreme pt recuperare/refacere, ca unii au cam tras cat a fost uscat   :bici-7:

eu am sters bicicleta, am uns lantul cu de aia de iarna si ... poate ne mai vedem la primavara. pana atunci fug sa mai arunc o buturuga in soba sa fiarba vinul mai repede.

eu am sters bicicleta, am uns lantul cu de aia de iarna si ... poate ne mai vedem la primavara. pana atunci fug sa mai arunc o buturuga in soba sa fiarba vinul mai repede.

WRONG ! Next week sunt asteptate 10-12 grade iar week-endul urmator va fi senin, +13...la Cluj vor fi +16, asa ca inca vom mai avea destule zile de invartit placa, nu va speriati de-o amarata de lapovita/ninsoare care a tinut cateva ore. ;) 

Deci mergem maine ? :D Punem niste cauciucuri de iarna cu cui si go :).  Just kidding. Stam acasa si ne uitam la TV. :P

nu ati venit la intalnirea Ciclistilor Anonimi(de la Diamond,premiere Road Grand Prix).

Pizza,spaghete,whisky si cola free :majoreta:

WRONG

Neinteles esti tu baietica, eu am zis ca nu mai ies eu, ce fac altii, chiar nu e treaba mea. Eu am agagat ghetele in cui, poate le mai dau jos la primavara, poate nu le mai dau jos niciodata.

Neinteles esti tu baietica, eu am zis ca nu mai ies eu, ce fac altii, chiar nu e treaba mea. Eu am agagat ghetele in cui, poate le mai dau jos la primavara, poate nu le mai dau jos niciodata.

Bre, faci parte dintr-un imens pluton de ciclisti si n-ar fi frumos sa nu iasa numaratoarea cat timp Soarele va sta sus si gradele dau cu plus ! ;)

Apoi, daca te-ai dat pe vin fiert, nu-i rau, dar sper sa ti se termine sau sa te doara capul ca sa te urci pe bicla. :P

Si in final, daca nu vrei nici asa, nici asa...nu ne ramane decat sa venim si sa te tragem din casa ! :)) :))

Aia cu ` niciodata ` n-o crezi nici tu ! :P

nu ati venit la intalnirea Ciclistilor Anonimi(de la Diamond,premiere Road Grand Prix).

Pizza,spaghete,whisky si cola free :majoreta:

pai daca n-a zis nimeni nimic :)

• Upvote 1

16.00 e un pic cam tarziu pentru orice de la Arc. Poate doar Tarta mai merge la ora asta. Maine daca e vreme buna as iesi in jur de 15.00.

• Upvote 1

16.00 e un pic cam tarziu pentru orice de la Arc. Poate doar Tarta mai merge la ora asta. Maine daca e vreme buna as iesi in jur de 15.00.

La 15 vin si eu. Unde?

Eu as propune Tarta sau ceva mai scurt spre Snagov. Nu pot ajunge mai devreme de 15.30.

Eu as propune Tarta sau ceva mai scurt spre Snagov. Nu pot ajunge mai devreme de 15.30.

15.30 la Agip atunci

Cam teapa cu tura de azi, iar din cauza ploii am fost nevoit sa fac ceva acrobatii ^:)^  in trafic. Reprogramam pentru maine poate va fi mai cu noroc.

Eu mi-am montat aparatorile de noroi pe cursiera de iarna.

Mi-am dat si eu seama dupa "tura" de astazi ca trebuie sa merg cu aripa pe spate de acum incolo. Ca sa nu fiu acuzat de "ciclism de tastatura" propun pentru maine un Galbinasi cu plecare de la Cora Pantelimon la 15.00.

Maine,eu si inca doi baieti dorim sa facem o tura pe ruta :Calugareni-Daia-Hotarele-Budesti-Cernica.(aprox. 150 km)

Cineva interesat?

Mi-am dat si eu seama dupa "tura" de astazi ca trebuie sa merg cu aripa pe spate de acum incolo. 

Tu ai masina buna, nu stiu de ce te complici cu bicicleta.