basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Sal'tare tuturor

Sambata seara intentionez sa iau trenul spre Tg Mures (trenul pleaca aproape de ora 22 si ajunge putin dupa ora 7) si de acolo timp de 2 zile sa vin la bucuresti...

Stie cineva starea drumului intre Tg Mures si Brasov (via Sighisoara) ?????? Acum 3 ani drumul era impecabil (cel putin asa imi aduc aminte)

In alta ordine de idei, ar fi cineva amator????? (distanta este in jur de 340 km)

Bafta tuturor si spor la pedalat

Pentru cei ce vor sa mearga la concursul de Sambata asta , 06.06.2009 , avem tren la 21:30 si ajungem la 02:30 dimineata aclo , si mai ardem gazul pe acolo pana la concurs la 9 trebuie sa fim in piata mare la inscriere , incalzire , numere de concurs , etc. . Ne intalnim la 21:00 la tabela mare in gara de nord , fiind trenul de Brasov probabil ca are si vagoane speciale gratuite pt. biciceta deci n-o sa auzim nimic nepotrivit de la nasi :-/ . Abia astept sa fac maratonul asta , ca am auzit destule despre el dar n-am fost niciodata ... 41 km ... sau 82 km ... o optiune la care inca nu m-am decis inca . Oricum eu imi pun cauciucurile de noroi ca nu cred ca s-a uscat definitiv pe acolo . Si orice ar fi , bucata aia de drum pe creasta muntelui , cred ca o sa faca sa merite drumul pana acolo . 8->

Ps : Tren inapoi avem la 17:32 - 22:41 , dar festivitatea de premiere e le 18:00 deci raman 00:30 - 05:26 , si 01:59 - 07:25 .

Miting aviatic la Clinceni / Galerie foto :: Libertatea.ro

Sambata, de ziua copilului. Cine merge la Mihailesti, poate trece pe acolo ! Incepe la 10:30.

Clinceni, 6 iunie, Ziua Copilului

http://i290.photobucket.com/albums/ll250/w259lkt/events/invitatie_AR_2.jpg

Show aviatic in cinstea copiilor, la Clinceni (Poze)

:-Scica a picat un avion - doua victime la antrenament (ora 20)

l.e. :)) victima - comandantul aeroportului...

Edited by RadioMike
breaking news

unde anume este manastirea comana:D? se poate merge cu cursiera ..nu:D? multumesc.

Emo-kid, cauta mai sus prin topic. Gasesti detalii destule.

In principiu nu prea merge de cursiera ca e cam prost drumul.

In fiecare duminica,aceeasi ora si loc de Intalnire.

Sa inteleg ca si duminica asta(7.06.09) se merge la Ghimpati, desi lumea am vazut se duce la Constanta??

Da , foarte bine punctat , "o iesire ca de duminica" (cum am propus noi si duminica trecuta) cu 52 km/h pe barajul spre Mihailesti :-? ! A fost frumos oricum.

Miting aviatic la Clinceni / Galerie foto :: Libertatea.ro

Sambata, de ziua copilului. Cine merge la Mihailesti, poate trece pe acolo ! Incepe la 10:30.

Clinceni, 6 iunie, Ziua Copilului

http://i290.photobucket.com/albums/ll250/w259lkt/events/invitatie_AR_2.jpg

Show aviatic in cinstea copiilor, la Clinceni (Poze)

:-Scica a picat un avion - doua victime la antrenament (ora 20)

A picat un extra 300s de acrobatii. Si a murit o persoana . Si eu aveam de gand sa merg cu prietenii , dar mi-sa zis de la cineva de acolo sa nu mai vin . In cazu asta cred ca ma bag si eu la Comana .

Mai rog odata sefu sa specifice locatia si ora exacta :-?

Maine se anunta haita mare pentru o Cheia sau o Sinaia . Ne vedem la 7.00 in fata garii (intrarea dinspre Casa de bilete) . Luam trenul de 7.30 spre Ploiesti si dupa ne hotaram incotro o luam.

OFF TOPIC

da...s-a anulat oficial.

Am participat la trei astfel de spectacole cu avioane de lupta si elicoptere pe un aeroport militar din vecinatate; am ramasa adinc impresionat

Dupa catastrofa de la US-Airbase Ramstein din 28.08.1988 soldata cu moartea a trei piloti si 67 de spectatori ocolesc astfel de spectacole. Dupa coliziunea a trei jeturi (acest model http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3d/EMB339.JPG/800px-EMB339.JPG) din zece a trupei italiene Frecce Tricolori (http://www.freccetricolori.org/default.asp) unul dintre ele cade in public.

http://www.robert-stetter.de/Ramstein/ramstein.html

Trei ani au fost interzise aceste spectacole; azi sint din nou permise dar cu multe restrictii

hai la munte domne'

Maine se anunta haita mare pentru o Cheia sau o Sinaia . Ne vedem la 7.00 in fata garii (intrarea dinspre Casa de bilete) . Luam trenul de 7.30 spre Ploiesti si dupa ne hotaram incotro o luam.

nu pot :( mi-a zis octav, trebuie sa ajung in bucuresti dupa amiaza.

ne vedem duminica la mihailesti

si oricum ... munte fara compact... X_X :) ;) prietenii stiu de ce.

la 10 la intrarea sincai?

eu stau vis-a-vis

In principiu ala e locul de intalnire, tu la cat trebuie sa fii in Bucuresti?

Se mai anunta cineva?

Mai intreb inca odata pentru Comana.

Maine dimineata la capat la tramvai,

la ora 9 sau la 10 ?

ca ma cam intereseaza :(

da io domnu', am detector, bag picioarele !=))

10.00 (zece). Tura pentru toata lumea, cu limita maxima de viteza de 30 km/h.

Este vorba de tura obisnuita de la Mihailesti? (cu intalnire la rond la rond la rahova)

OFF TOPIC

Ce bina va sta fara jalonieri =D>

off topic: de ce esti rautacios ?

Doar constat si ma bucur sa vad cum va descurcati si singuri (fara dadaca) #:-S si va maturizati; bravo ...