basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Pentru astazi,vineri, un tartasesti sau corbeanca asa lejereanu ca de inceput de weekend :D ?

Pentru astazi,vineri, un tartasesti sau corbeanca asa lejereanu ca de inceput de weekend :D ?

18:30 - 19:00 la MOL Chibrit ?

Felix

Pentru sambata se strange trupa pentru Rucar-Bran. Cine vrea... cine se anunta... sa vedem cum ne organizam in masini

Pana acum eu, Cainele, posibil Sharky, posibil Daniel Gh si Kiev.

Plecare maine dimineata la 8

Deci nimeni astazi spre tartasesti sau corbeanca?

Incerc eu sa ajung la 18:30 la MOL. E posibil sa intarzii maxim zece minute :)

Felix

maine o tura cernica budesti crivat hotarele berceni bucuresti plecare pe la ora 11 la Fabrica Titan langa centura

La 10 capat Progresu.Nu mai zic nimic de viteza,nu se tine cont,se pare ca toata lumea are ceva de demonstrat.

• Upvote 1

La 10 capat Progresu.Nu mai zic nimic de viteza,nu se tine cont,se pare ca toata lumea are ceva de demonstrat.

maine50×12=49. 9(95rpm):-P

Eu l-am văzut pe Leo ca se ridicase, dar nu stiu cat de ok e. Sper, de asemenea, să nu fi pățit nimic nici biciclistul în care a intrat

Astazi,inca o tura de cacat a venit petrisor si mi-a stricat tura pe jumatate.:-)Colotelo,mai bine veneam cu tine la Arc.

Petrisor,astazi tu ai fost descreerat de la inceput,dar macar ai plecat de nebun singur,este ok,nu am probleama cu asta,ca poti.

Dar s-a ajuns in asa hal in cat nici plecarile de la Mihailesti,Duminica,nu se mai fac in grup,pleaca  cate 2-3 si altii care nu sunt atat de ''PROFESIONALI'' merg ca prostii.

La ce plm se mai organizeaza ture,sau de ce mai veniti(unii dintre voi,se stiu ei)si nu mergeti singuri de la inceput,daca nu va place in pluton si aveti sa va demonstrati ceva?

Inca ceva,astazi un baiat a dat cu el de Terra(vina lui,nu a fost atent) si din cel putin 50de insi cati am fost,au oprit 2 baieti sa-l ajute si alti 5 au incetinit (exact ca  :(|) din trafic cand se intampla un acident de masina ),doar sa se uite.Alta data se oprea plutonul si la o pana,nu primeai replica de la un coleg''lasa-l,nu te mai duce la el ca nu ai cu ce sa-l ajuti,se duce acasa'',coleg dupa care altii s-au intors din drum sa ia masina,de la catva kilometrii si sa-l culeaga de pe jos,dar probabil a uitat.

Ma repet,DE C.A.C.A.T.

• Upvote 6

Da  ba Mishule , dar se intereseaza pe forum ce a patit omul .

Cand il vezi pe jos pleci mai departe in ideea ca poate, afli de pe forum ce a patit . 

Nu poti condamna pe nimeni frate. Fiecare face ce vrea . Dar.... uitate bine in jur si vezi cu cine iesi si pe cine te bazezi . 

• Upvote 2