basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Daca mergem chiar la rulaj as face ceva mai lung Tartasesti - Racari - Peris. Altfel ma duc pe est pana la Ileana.

Daca mergem chiar la rulaj as face ceva mai lung Tartasesti - Racari - Peris. Altfel ma duc pe est pana la Ileana.

Vin si eu la lejer Tartasesti Racar Tancabesti

Atunci ne vedem la 16.00 la Agip?

Da, dar acuma e Mol :)

Salut! Întrebare de profan-profan: cât e rulajul ăsta lejer la voi? 30-33 sau mai mult?

37 38

Tuvi..numai speria oamenii. Vor fi poate portiuni cucare se va merge 37-38. In rest cred ca si bianco si eu sper sa mergem la rulaj. Medie 31-32. Dar fara sa alergam. 

Tuvi..numai speria oamenii. Vor fi poate portiuni cucare se va merge 37-38. In rest cred ca si bianco si eu sper sa mergem la rulaj. Medie 31-32. Dar fara sa alergam. 

:) mai e vrianta sa sta la plasa - egal 30 % reducere la efort ;)

@@tibbonne ai putea sa vi totusi. Media va fi mai mica de 37-38 :)). Tuvia nu o sa poata sa traga numai el la trena cu viteza aia pe 60km+ :)

M-am distrat, la început cand Tuvia a scris ca vine si el la un rulaj lejer si mai apoi cand a scris media, e clar ca nu intelege ce insramna lejer. Pai mai Tuvi, 37-38 medie este o hinghereala mai ceva ca pe vremea lu Vanghelie.

Adica Tuvia cand trage scoate medie 44 ;-)

In grup toti sunt zmei :)

Rulaj inseamna la fiecare altceva dar din ce stiu eu inseamna ceva constant fara ruperi de ritm si cresteri cardiace, miramas sa existe rulaj cu baietii de aici

eu rulaj fac la 15-20 km/h ...singur 

• Upvote 2

Mulțam vlad29

Mi-ar plăcea să stau la plasă la un ”lejer” cu trenă de 35, poate chiar 37-38 pe unele porțiuni, dar am băgat ieri vreo 130km de unul singur și azi voiam ceva chiar lejer!

@@krazyeone tu faci rulaj in trafic :)).

Pentru mine un rulaj inseamna o viteza constanta care sa nu imi solicite prea tare muschii,undeva pe la 30 la ora :). Mers de vacanta. 

@@tibbonne eu zic ca poti sa vi. Daca se merge prea tare,ramai cu mine,eu chiar nu vreau sa trag astazi :). Sunt om de cuvant :D

• Upvote 1

@@krazyeone tu faci rulaj in trafic :)).

Pentru mine un rulaj inseamna o viteza constanta care sa nu imi solicite prea tare muschii,undeva pe la 30 la ora :). Mers de vacanta. 

Pai eu nu pot sa merg cu 30 km /h , este cam tare pentru mine , asa ca 15 km /h este ok 

• Upvote 1

Sper sa ajung si eu. Ma culegeti de pe soseaua chitilei din dreptul mega imageului,probabil pe la 16.05-16.10,nu ?

In grup toti sunt zmei :)

Rulaj inseamna la fiecare altceva dar din ce stiu eu inseamna ceva constant fara ruperi de ritm si cresteri cardiace, miramas sa existe rulaj cu baietii de aici

eu rulaj fac la ......... km/h ...singur 

Cam atat

• Upvote 1

La 17.45 benz. MOL Giurgiului mai vine careva ?

Nu stiu ce viteza va fi;

Mergem cum putem.

hai ca ati dat-o de gard din toate pozitiile cu rulajul asta :)))

Ora 17:00 la benzinaria mol din piata Chibrit pentru un Tartasesti  si ce o mai fi pe langa .

Viteza maxima de deplasare 35 km/h . 

Ora 17:00 la benzinaria mol din piata Chibrit pentru un Tartasesti  si ce o mai fi pe langa .

Viteza maxima de deplasare 35 km/h . 

Sa nu mai bagi geluri sa-i lasi pe oameni in camp singuri :bici-7: