basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Da, eu vreau sa ies inspre sud, te bagi?

Numai bine!

Adrian

a

ahh, nu am stiut :)

poate Comarnic - Paraul Rece - Poiana -Brasov - Predeal - Comarnic atunci?

Mâine (Sâmbătă) am să fiu în Campina, așa ca m-as băga și eu. Tuvia, lasa-mi pe privat numărul tău de telefon, te rog. Sau pe mail, la: mcostar@mexonia.com

Care ai chef de un traseu montan maine ? Montan ,nu deluros :D
Fara Snagoave,Galbinasuri sau Tartasestiuri :))

Pentru Bucuresti am auzit ca ar fi maine intalnire la 10 la Arc. Putem schimba plictisitorul tds  cu tura de saptamana trecuta Peris-Racari.

Pentru Bucuresti am auzit ca ar fi maine intalnire la 10 la Arc. Putem schimba plictisitorul tds cu tura de saptamana trecuta Peris-Racari.

Dacă ne tragi cu țepușa și de data ăsta Îți intep gogoșarii

pentru sambata propun conform prognoza meteo buna tura Cheia - Il Refugio(sacele) si inapoi dupa pauza de masa

Mai am 2 locuri in masina . tura finala Valeni Cheia aproape Sacele si inapoi cu pauza la Il Refugio.

Plecare la 8 de la Arc cu masina.

Dacă ne tragi cu țepușa și de data ăsta Îți intep gogoșarii

Sti ca nu dau teapa, doar ca nu sunt prea punctual si dau mesaj daca intarzii. Maine incerc sa fiu punctual iar daca vreti putem face tura invers Racari-Peris cu iesire pe Tarta.

Veniti pe giurgiu.daca va-ti plictisit de snagov.la ora 10 la benzinarie sau stati ascunsi la capat la progresu

Natasa mai bine vii tu cu noi maine. Nu te supara dar aia chiar e cea mai plictisitoare tura de sambata, mai bine fac 10 tdsuri unul dupa altul cu oprire la Gruiu :))

Noi facem Azuga - Întorsura Buzăului -Nehoiu - Ploiești . Se pleacă cu trenul de 6:20 pana în Azuga. Intâlnire la 6:15 la tabela

Am întors o ca la Ploiești, mâine merg la Cheia cu celebrul Tuvia :)

Maine dimineata facem o revenire pe Cernica - Budesti. Plecare la ora 10 (actualizata) de la benzinaria Rompetrol imediat dupa Cora Pantelimon.

Stie cineva cine e individul care a provocat cazatura de astazi ?

Pt ca a provocat cazutura a fost neatent.Pt ca s-a uitat Inapoi,a vazut ca cineva a ramas lat pe sosea si nu a oprit,a fost un nemernic.

• Upvote 1

Am glumit, iti dai seama; imi pare rau de omu' ; a cazut naspa ? si-a rupt vreun os?

Am glumit, iti dai seama; imi pare rau de omu' ; a cazut naspa ? si-a rupt vreun os?

Omu' e chiar Basso! Tipul respectiv sa dus direct in Basso, după ce la speriat o mașină care rula prea aproape de el, repet RULA. Eu eram in spate dar nu am reusit sa il retin pe tip. Oricum trebuia sa se oprească după ce a vazut cazatura provocată de el.
  • Upvote 1

Stie cineva cine e individul care a provocat cazatura de astazi ?

Pt ca a provocat cazutura a fost neatent.Pt ca s-a uitat Inapoi,a vazut ca cineva a ramas lat pe sosea si nu a oprit,a fost un nemernic.

daca accidentul a fost dupa podul Arges, poti sa analizezi (minute 59;35) cine a continuat, el trebuie sa stie sau chiar el e.

http://labs.strava.com/flyby/viewer/#419913220,U+kFGX8zBhlliQcZfhoKGWgmCRkdQgYZDvwHGeoXCRk=

Maine(miercuri) pe la 10:30-11 o sa fim doi pentru un TDS de toamna molcom(avs 32). Daca mai sunt doritori o sa revenim cu ora exacta a plecarii.

Maine(miercuri) pe la 10:30-11 o sa fim doi pentru un TDS de toamna molcom(avs 32). Daca mai sunt doritori o sa revenim cu ora exacta a plecarii.

da eu, 32 media?

Mâine suntem invitați la Piatra Arsă și Bolboci de nenea Bucegi. Dacă ești liber(ă) hai și tu !! E loc pentru toată lumea :D

Plecare la 11:00 din Comarnic