basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Nu stiu cum il cheama pe tipul ( pedaleaza o fixie ) de azi care a rupt plutonul in bucati prin trena dusa inspre Calugareni dar il anunt ca cei ramasi in spate i-au umplut frigiderul de nu-i va mai trebui carne pina dincolo de Paste !  :))  :))

Nu stiu cum il cheama pe tipul ( pedaleaza o fixie ) de azi care a rupt plutonul in bucati prin trena dusa inspre Calugareni dar il anunt cei ramasi in spate i-au umplut frigiderul de nu-i va mai trebui carne pina dincolo de Paste ! :)) :))

poate este vegetarian;-)

Haotic, fara semnalizari , numa campioni nationali/mondiali, "soferi de duminica"... In concluzie foarte periculos si neproductiv. Are si iesireaspre giurgiu partea ei nasoala (numa gauri)dar a fost horor. Eu zic sa va mai calmati dragilor.

Pentru maine,miercuri 23(se anumta o zi asa de frumoasa ca astazi) propun o tura de 40-50 km pe directia Nord.
Plecarea ar fi pe la 12.30-12.45 de la Arc.
IMPORTANT: se merge batraneste.
Doritori ?

Ce traseu mai exact? Dn/trafic auto imi provoacă silă

Pai putem sa facem dreapta in Otopeni, in Stefanestii de Jos putem face stanga spre Dascalu, Moara Vlasiei, balotesti si inapoi pe Dn1 :). pana in 3.30-4 suntem inapiu in Buc.

Suna bine. Hai ca încerc sa ma mobilizez.

stai cu ochii pe forum. voi posta maine ora exacta de intalnire la arc. probabil 12.45 , maxim ora 13.

Sal, in urma dezbaterilor aprinse din aceasta seara, întâlnirea de sfârșit de an se pare ca se organizează la cârciuma de la Gruiu, Duminica pe 27 cu plecare 11 de la Arc.Cine are numărul de telefon de acolo ar fi indicat sa-l folosească pentru a verifica disponibilitatea locației.

Sunt la Casa Leu ACUM. Ziceti ce doriti sa ontreb. Postez imediat si nr. de telefon valabil al dommuluo Neagu (patronul). Cel de pe Fb. este incorect.

Da, am vorbit si este deschis. Nr. de telefon public inca nu este disponibil, urmeaza a fi cumparata o cartela.

Sal, in urma dezbaterilor aprinse din aceasta seara, întâlnirea de sfârșit de an se pare ca se organizează la cârciuma de la Gruiu, Duminica pe 27 cu plecare 11 de la Arc.Cine are numărul de telefon de acolo ar fi indicat sa-l folosească pentru a verifica disponibilitatea locației.

Prezent duminica la petrecerea de sfarsit de an.

Vin si eu cu un prieten insa probabil ca vom merge pe Stefanestii de Jos - Dascalu - Lipia. Urasc din tot sufletul DN1 si traficul auto. Ne vedem la carciuma :drunksinging:. La intoarcere mergem cu grupul.

Astazi la 14.00 mergem pe Galbinasi - Budesti cu plecare de la benzinaria Rompetrol de langa Cora Pantelimon. Rulaj 28-30.

Astazi la 14.00 mergem pe Galbinasi - Budesti cu plecare de la benzinaria Rompetrol de langa Cora Pantelimon. Rulaj 28-30.

Incerc sa ajung si eu :)