basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

Salut! Maine se face ceva? Erau niste ture standard pentru sambata si duminica...

Nu aveti somn. Plus ca o sa fie frig la ora aceea, 2 grade :D 

Daca sunt puturosi si infrigurati ca si mine, dupa ora 11-12 o sa fie vreo 6-7 grade. 8-10 grade daca suflam in palme :)) 

pai as fi mers si eu mai tarziu,

dar depinde cum se aduna grupul...

mai astept sa vad ora finala

fiecare cum se trezeste sa indure frigul :)

eu incerc de la 9:45

Ultima tura am degerat urat si a fost mai frig ca in decembrie. Nu am haine de 0 grade, sorry. Prefer sa ma bucur de tura decat sa indur frig.

Ca idee, maine o sa fie vant dinspre est. Probabil un Mihailesti ar fi mai ideal, dar am avut "vanturi" si mai nasoale :P 

Curios ca multi prefera ore matinale in sezonul rece. Eu ies de regula pe la 11 si intalnesc multi ciclisti intrand in Buc, deci plecati mult mai de dimineata. Probabil se trezesc tiptil dimineata, baga o tura pe nv, vin apoi si se baga iar in pat langa neveste, nevinovati.

• Haha 2

On 2/17/2018 at 9:12, ViorelCapruciu said:

Curios ca multi prefera ore matinale in sezonul rece. Eu ies de regula pe la 11 si intalnesc multi ciclisti intrand in Buc, deci plecati mult mai de dimineata. Probabil se trezesc tiptil dimineata, baga o tura pe nv, vin apoi si se baga iar in pat langa neveste, nevinovati.

Unii mai au si joburi nea Viorele. Una din cauzele pentru care ies dimineata... Nu eu,altii.

Sau consideră că pierd toată ziua dacă merg cumva în jur de ora 12, deși e nițel mai cald. Și zău, 2-3 grade se simt. Eu sub 7-10 grade nu mai ies, sunt moș, șalele și genunchii approved this [emoji38]

Iese cineva astazi in jur de 11? Eu plec din zona Leroy Merlin Bragadiru. Ritm de plimbare, adica in jur de 25km/ora. Maxim. Nu am mai iesit de la inceputul anului, deci sunt neantrenat.

în urmă cu 11 ore, andidani said:

Iese cineva astazi in jur de 11? Eu plec din zona Leroy Merlin Bragadiru. Ritm de plimbare, adica in jur de 25km/ora. Maxim. Nu am mai iesit de la inceputul anului, deci sunt neantrenat.

Si cat vrei sa faci?

50-60-70, depinde cat ma tin picioarele

Poate mai mult