basso

Planificator ture pentru bucuresteni (SOSEA)

Recommended Posts

stiu ca drumul nu e chiar bun dar ma gandeam ca traseul nu a fost facut pana acum, mai mult de aia l am pomenit. ramane cealalta varianta.

paci a plouat In prima parte a zilei,aud ca la munte nu a plouat?? :evil:

care vrea sa dea maine o pedala ne gaseste In targ pana pe la 10-11

bine adevarul este ca a picurat nitel da nu a fost mare scofala :D

traseul facut de mine a fost cam asa targoviste-ploiesti-crama seciu-dupa aia am continuat spre cheia

Imagine postată

By kiev1941, shot with FinePix A900 at 2007-09-01

dupa aceea am continuat drumu spre brasov si am ajuns sus la pasul bratocea

Imagine postată

By kiev1941, shot with FinePix A900 at 2007-09-01

daca la urcare am avut parte de soare si caldura la coborare am avut parte de o ceata deasa si de un frig usturator de mi-au inghetat mainile si manetele de frana

cam asta a fost tura mea de ieri targoviste-brasov :D

bravo mai baiatule. felicitari si sa stii ca te admir.

bravo omule pacat ca pe noi ne-a tinut ploaia departe dar o sa mai fie in plan o tura dinasta sper.... si sa mergem cu toti;)

bravo mai baiatule. felicitari si sa stii ca te admir.

8)

noi am stat ca niste pensionari In casa,dar o amanam pe weekend-ul care vine :wink:

vezi ca ai pe imageshakhosting un patratel care te Intreaba 'resize image ?'foloseste-l la rezolutia de 640x480,este marimea maxima admisa de regulament

Bravo Kiev! Esti un routier singuratic si perseverent! Te-am vazut cum te-ai catarat la cota 1400, alaturi de florinleonte2002. Pina la urma dotarea biclei conteaza mult mai putin in comparatie cu pasiunea pt. ciclism. Revin la traseul Targoviste-Brasov. Avind in vedere conditiile meteo de la coborire, dar si faptul ca ai o singura foaie si ai urcat in adidasi si pedale normale, nu mai pomenesc de ratrape, ai avut ceva de tras pe drum. Ai facut un traseu superb! Felicitari! :wink:

Asa e , Bravo , meriti felicitari !

Ti-am spus si eu de resize , acum n-ai decat sa le uploadezi din nou cu optiunea de resize 640x480 activata , si sa modifici mesajul , inlocuind link-ul care l-ai copiat prima oara cu cel de a doua oara de la pozele modificate . :P

Succese ! Si spor la pedalat !

Sambata, 08 septembrie 2007, cu plecare de la Arc Triumf, ora 08.00, va invitam la o plimbare pana la Snagov si apoi la Crama Seciu si retur in aceeasi zi.

Duminica, 09 septembrie 2007, cu plecare de la Arc Triumf, ora 08.00, va invitam sa vizionati Campionatul national de triatlon, la Snagov si retur.

Punct de contact: Florin 0744.158.497

La ce ora este concursul de Duminica? O sa apar si eu dar vin cu masina pentru ca am pe cineva pe care inca o initiez in tainele ciclismului si nu poate sa faca atatia km.

Cand o sa ajung acolo o sa te sun ca sa ne gasim, Florin.

A fost o tura pe cinste la Crama Seciu. :)

Pacat ca la intoarcere pe la Ploiesti a inceput ploaia, si sa recurs la tren.

Asteptam pozele :)

A fost o tura pe cinste la Crama Seciu. :)

Pacat ca la intoarcere pe la Ploiesti a inceput ploaia, si sa recurs la tren.

Asteptam pozele :)

mda trebuia sa ma gandesc si eu la asta :oops: am mers din ploiesti pe ploaie pana in targoviste

A fost o tura super.

Dupa un drum Bucuresti-Ploiesti cu ceva ruperi de tempou, unde Kentacul (cainele mai mic) a urmarit bine evadatii din pluton: basso si ScorpionRider (cainele mai mare), am ajuns pe catarare la Crama Seciu. Evadatii nu au mai stat la poze. Dar o pauza pentru poze este bine meritata.

Imagine postată

Imagine postată

La Crama ne regrupam, toti ajung pana sus cu bine.

Imagine postată

Sa nu credeti ca noi doi mergem pe aceeasi bicicleta. :) Fiecare o are pe a lui. Bogdan tocmai si-a facut rodajul la noua lui bicla.

Imagine postată

La intoarcere ne-am oprit la un restaurant in Ploiesti ca sa luam masa. ScorpionRider a incercat si de data asta sa evadeze punandu-se la intrecere cu un ardei iute si rosu. :cry: :shock: :cry: :)

Imagine postată

Luam foc nu altceva .......da las ca l-am pastrat si data viitoare-l folosesc pe catarare poate poate o iau pe urma lu' roud runner :)