raduss

Cursiera Bianchi

Recommended Posts

Salut,

Vroiam sa va intreb daca stiti cumva distribuitori in Ro pentru cursiere Bianchi

As fi interesat in cumpararea unei astfel d biciclete atat secon cat si noua (preferabil noua)

Mersi

Nu exista reprezentanta sau dealer in Romania.

Poti cumpara ca multi altii de pebike24.com sau direct din Italia.

Nu sunt distribuitori sau reprezentanti. Le cumpara si le revand. Nu sunt oficial nici un fel de reprezentate sau distribuitori in Romania.

Le-am propus acum 3 ani si nu au fost interesati.

Eu doar am vrut sa ii arat unde poate sa mai gasesca un Bianchi.

Nu stiu daca sunt distribuitori, sau ce sunt.

Salut,

Vroiam sa va intreb daca stiti cumva distribuitori in Ro pentru cursiere Bianchi

As fi interesat in cumpararea unei astfel d biciclete atat secon cat si noua (preferabil noua)

Mersi

vrei cursiera sau MTB ?

vrei cursiera sau MTB ?

salut din nou

va multumesc pentru raspunsurile si sugestiile voastre

cel mai probabil voi apela la un magazin online din strainatate pentru a avea un raport pret/calitate cat mai favorabil

salut din nou

va multumesc pentru raspunsurile si sugestiile voastre

cel mai probabil voi apela la un magazin online din strainatate pentru a avea un raport pret/calitate cat mai favorabil

eu mi-am cumparat o Bianchi de la Kerobike...pret ok,comparabil cu cele din afara.

Salut,

Mersi

Salut. Am de vanzare o cursiera bianchi: http://www.निषिद्ध/catalog/44002576/RARITATE-CURSIERA-DE-COLECTIE-MARCA-BIANCHI.html. daca crezi ca te ajuta cu ceva...

Poti pune ceva poze?Ce pret?O seara buna.

o bianchi via nirone 7 alu, furca carbon, schimbatoare si ergopowere shimano sora, 2700 RON. o am de o luna, nu mi-a facut nicio problema, am mers cu ea 800-1000 km.

incerc sa-ti pun si poze.

o bianchi via nirone 7 alu, furca carbon, schimbatoare si ergopowere shimano sora, 2700 RON. o am de o luna, nu mi-a facut nicio problema, am mers cu ea 800-1000 km.

incerc sa-ti pun si poze.

eu mi-am cumparat o Bianchi de la Kerobike...pret ok,comparabil cu cele din afara.

Ai luat-o din Bucuresti sau ti-a trimis-o la Iasi?Eu am vazut-o la Bucuresti,dar am preferat sa iau una la fel cu 2500(la super oferta,bicicleta costand 3900ron),dar cu echipare mai buna(schimbatoare 105 si ergopowere ultegra).Poate iti amintesti ca am avut-o la vanzare si chiar erai interesat de ea.Oricum faina bicicleta,sa o folosesti sanatos.O seara buna in continuare.

mi-au trimis--o la iasi da stiu bicicleta ta, intradevar mai bine echipata, insa sunt multumit si de aceasta . ai luato de kerobike?

mi-au trimis--o la iasi da stiu bicicleta ta, intradevar mai bine echipata, insa sunt multumit si de aceasta . ai luato de kerobike?

Da. De la Kerobike am cumparat-o.O zi buna,

o varianta buna din perspectiva financiara este bazarul de aici. Am vazut in ultimul timp cateva biciclete de stai sa plangi langa ele, la preturi care sfideaza concurenta (adica pe cele noi). Cei care sunteti din Bucuresti si aveti posibilitatea sa le si vedeti, incercati, nu va inteleg de ce ar trebui sa dati sume mari pentru bite noi.

Personal am cumparat recent un Bianchi de pe bazar, mi-a fost trimis prin curier rapid, avand posibilitatea sa nu ridic coletul daca nu-mi convenea. Transportul si returul banilor m-au costat 50 lei.

• Upvote 1