shuy_cg

Probeaza-mi saua!

Recommended Posts

As vrea sa probez o Selle SMP TRK in Bucuresti. Ma intereseaza doar s-o pipai si sa fac un test drive de cateva minute sa vad cum 'cade' pe oasele mele si daca nu cumva e prea lata in partea din fata.

Dat fiind ca sunt mai multi cei care au asa ceva si sunt din Bucuresti, poate e cineva care are cam 1.75-1.85 m inaltime si as putea proba bicicleta cu totul ca sa nu mai desfacem nimic si sa rezolvam pe loc in 5-10 minute.

Cip, după durerea provocată de Sportourer-ul anterior mi-am luat eu una SMP TRK la comandă din Timișoara. E o șa excelentă, comodă și răcoroasă, iar cu forma aia dubioasă mi-a fost ușor să car bicla pe umăr. Cel mai devreme ne putem vedea sâmbătă să-i faci o probă, dacă nu apuci până atunci cu a altcuiva.

Multumesc. Sambata e ok, nu arde nimic. Ai PM.

Cei de la TM nu o mai au, nu stiu sa spuna cand se vor mai duce dupa marfa ...

O s-o iau din afara daca va fi cazul.

Are cineva in Bucuresti o sa sau doua Brooks sa o probez? Ma intereseaza ceva din gama de oras b66/b67 etc, si gama mai sport b17/colt etc. (am doua biciclete, cu doua pozitii diferite de condus).

Daca e cineva interesat de testat, eu am o Bontrager Boulevard, o SDG Belair RL, si o sa de strida (cu tot cu strida 5.2 atasata de ea :) )