Dani'malu

Anunturi in Marketplace

Recommended Posts

Salut.sunt nou si doresc sa stiu cum pot adauga anunturi in Marketplace si la piese\accesorii trebuie tot factura ?

Mersi!

Trebuie sa ai 100 de zile vechime pe acest forum pentru a putea pune anunturi de vanzare la Marketplace.

Am tot cautat in Marketplace cum sa sterg un anunt , dar n-am gasit asa ca am zis ca decat sa deschid un alt topic sa va intreb aici.

Gata,s-a rezolvat,acum pot sa postez anunturi si eu,ieri avem 99 de zile de cand sunt membru si asta era problemaImagine postată.

Salut, am mai postat un anunt pe fostul bazar dar acum pe marketplace nu mai pot si am citit de cele 100 de zile , care nu le am. Exista si alt mod de a posta un anunt?

Multumesc!

Conform regulilor actuale, nu. Mai ai de asteptat o luna si cateva zile.

Salut,

Eu pot sa plasez un anunt ? Daca nu cate zile trebuie sa mai astept ?

La vanzari diverse pot vinde un aparat de vaslit Kettler sau schimb pentru piese de bicla sau o pliabila ?

Multumesc.

Calin

Intrebare de 100 de puncte.

De ce nu pot posta un anunt de cumparare in Marketplace?

Ce lipseste? Daca la vanzari inteleg regula lui 100, la cumparari ce logica are? Imagine postată

LE In final a mers, era chestie de profil. La cumparari apar ca fiind vanzator Imagine postată

E un pic off-topic dar cum pot face ca sa subscriu la forumurile Marketplace astfel incat sa fiu anuntat de anunturile noi? Vechiul bazar avea un link in pagina dar in noul marketplace nu am gasit cum se face... :(

E un pic off-topic dar cum pot face ca sa subscriu la forumurile Marketplace astfel incat sa fiu anuntat de anunturile noi? Vechiul bazar avea un link in pagina dar in noul marketplace nu am gasit cum se face... :(

Ne pare rau, dar aceasta functionalitate nu exista momentan.

• Upvote 1

Deocamdata cel putin, doar administratorii pot sterge anunturile.

• Upvote 1

Da am citit ! De regula citesc ceea ce ma intereseaza. Nu am citit articollele cu cofeina, stimularea naturala a testosteronului si cu acidul linoleic (trebuie sa mai slabesc probabil o sa-l citesc) Astept sa dau test ! Poate asa ajung sa dau un anunt la vanzari diverse in Marketplace !

Multumesc.

Fusese o regula care impunea sa ai minim 100 de posturi ca sa poti vinde la Marketplace, dar s-a scos.

Mai este doar regula de minim 100 de zile de la data inscrierii.

Daca aveti peste 100 zile si nu puteti posta la Market, probabil faceti ceva gresit. Dar nu stiu ce.

:D Acu nu se mai face armata insa exista calculator AMR online.Eu il aveam pe caiete de matematica ... :blink:

Am 100 zile vechime (cu tot cu zilele nelucratoare). Ce ar trebui sa fac ca sa pot posta pe marketplace?

Am si eu o intrebare...Cum pot sa pun un anunt de vanzare?vreau sa pun si eu un anunt la vazari biciclete...dar nu gasesc cum...am mai postat dar cand era sectiunea bazar...prin vara anul trecut...acum nu mai gasesc cum sa postez la marketplace

• Upvote 1

Exista posibilitatea de a primi notificare prin email la postarea de comentarii la anunt? Multumesc