maus

09.04.2011- concurs MTB Garboavele

Recommended Posts

Da-i pe "Vizualizaţi galeria utilizatorului Club Ciclism Galati" si o sa te duca la toate albumele care is acolo.

Lasa Octave, nu te mai plinge. Si altii inaintea ta au rupt urechi, lanturi si iata, acum sint campioni :)) Felicitari pt reusita!!!

Nu ma plang deloc pentru ca mi a placut foarte mult,si in plus am profitat de piesele rupte si acum bike ul a primit un deore nou plus schimbator de foi plus ...mai multe

Mey ,eu cand le-am pus functionau.Cineva le-o mai bulanit putin .Asa e cand 'este' mai multi utilizatori pe acelasi cont. http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/cool.gif

Nu aveam destule plangeri ,mai vii si tu cu una :P

pai 399 de oameni deja facuse cate o plangere, ramasesem in urma :), e primul concurs, sunteti oameni mari de acum si va pricepeti in ceea ce ati facut, acolo au fost cateva scapari si atat. sigur la urmatoarele editii ( daca mai faceti ceva) o sa va iasa mai bine si o sa-mi faceti si mie mai multe poze :P

S-au mai pus niste poze noi (pentru unii) pe Picasa.

Pozele facute de Bogdan Dimofte Adrian sunt superbe atat din punct de vedere artistic cat si tehnic. Multumim mult.

Pozele facute de Bogdan Dimofte Adrian sunt superbe atat din punct de vedere artistic cat si tehnic. Multumim mult.

Da asa este /picasaweb.google.com/stefanalex60/GarboaveleGalatiSambata9Aprilie#5600313049447636290

Multumim Bogdane pentru poze,profi frate....excelent! mai vrem!:D

Noi poze de la fotografi :rolleyes:. Pana de Craciun terminam de postat toate pozele - asa ne trebuie daca au fost prea multi fotografi. FOTO

Lasa ca nu se plange nimeni ca is multe :)

Frumoase poze,dar pe doamne si domnisoare nu prea le-am vazut prin poze...

Salut,

mii de scuze. pur si simplu am uitat de pompa! Vreau sa ne vedem sa ti-o inapoiez. Cum facem? Da-mi un semn la crazvann24@yahoo.com. multumesc!

Nu trebuie sa o trimiti la nici o adresa, sunt galatean dar lucrez in Bucuresti, bicla a ramas momentan acasa (evident dupa ce am curatat-o de noroi), asa ca nu prea am nevoie de pompa. Cand o fi saptamana asta, saptamana viitoare, etc, ne intalnim, dar nu-i nici o graba, n-am ce pedala acum.

Oricum, cand am lasat pompa nici nu ma interesa prea mult daca o mai recuperez sau nu, daca tot o plimbasem pe traseu macar sa fie folositoare cuiva.

Frumoase poze,dar pe doamne si domnisoare nu prea le-am vazut prin poze...

asa e, mai ales m-ar interesa poze cu fetele de la salvare, in special una... Muti, poate ma ajuti tu in acest sens..

Nu am avut timp nici sa beau apa, dar sa ma mai uit dupa asistoase. Ai vrea sa fac rost de un mail ?:blink: Daca pe fotografi nu i-a impresionat, inseamna ca nu se merita. Poti sa pedalezi linistit in continuare.

deci. Ca sa fim intelesi. Nu mai vrem nisipuri si noroaie miscatoare, suvoaie care-o iau la vale, si alte maruntaie.

Deci sa nu miste nimic, sa stea totul in loc. Numa` noi sa ne miscam.

Din start traseul se vrea mai scurt ,si evitate in mod default zonele unde ,daca vine shaorul de dimineata ,sa nu se faca lichici.

Mie m-ia placut traseul asa cum a fost :)

Guest
This topic is now closed to further replies.