Sign in to follow this  
UrsP2Roti

MARATON MEDIEVAL MEDIAS 2007 ! - Cine mai merge ?

Recommended Posts

Mda....eu m-am uitat in Firefox, si nu-mi mergea, da' se pare ca in Internet Explorer merge, clipeste linkul ala catre rezultate imediat ce intri pe site.

Juma de ora e bine ;)

Cred ca si cel care a ajuns ultimul trebuie sa fie mandru.

parerea mea:

fara a blama Ciuc maratonul, dar MMM este cu cateva clase peste, incepand de la organizare, caldura oamenilor, pana la sfarsitul concursului si dupa.

Persoanal apreciez in mod deosebit implicare lui Dragos (Costea), in organizare, daca nu era el, nu am mai fi participat anul acesta la MMM.

Modul cum s-a desfasurat concursul denota mult mai mult interes din partea oranizatorilor.

De plachete, diplome participare, premii, nu mai este nimic de adaugat, peste ani cand vei revedea placheta de la MMM, vei spune cu placere: am fost si eu acolo candva...., bravo organizatori, bravo Medias.

Da ,a fost deosebit .Plecand de la faptul ca oamenii stiau a vorbi romaneste , si asa cum zice Doruk serviabili, primitori ,-apoi un oras ''medieval'' urmand apoi cu ploaie ,tunete .red bull,gagici care impart redbull ;) ;) ;) noroi ,sate cu oameni mai civilizati decit am vazut eu prin orasele tarii,2 biserici fortificate, concurentanta, 2 pene ,placheta,bere ,prieteni,prieteni ,prieteni.

Daca ar fi mereu asa asa merge cu drag .

Imagine postată

Doruk nu te-ai copt cu polarul pe tine ... :?: ;) :D

bine bine...dar sa nu ai apa in tot orasu si sa faci concurentii sa care cu ei kg in plus...e cam nasol:))...

... sate cu oameni mai civilizati decit am vazut eu prin orasele tarii ...

Da mausi, e ceva deosebit Ardealul si oamenii lui ...

Acuma chestia cu apa nu e din vina organizatorilor. E de apreciat ca au facut rost de masina aia de pompieri ca altfel o be..am pe romaneste spus. Doar tampenia aia de adeverinta mi-a dat batai de cap in rest ... super organizare, super baieti, am legat multe prietenii, super peisaje, super caini mioritici ;) si bivolitze. Nota 20 pentru tot. Venim si la anu' daca se mai tine.

Doruk nu te-ai copt cu polarul pe tine ... :?: ;) :D

am fost inspirat si inainte de start l-am dat jos ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this