Sign in to follow this  
Cristake

Pro Cycling Manager 2010

Recommended Posts

mi-am cumparat de 134 ron pachete gold.am echipa puternica dar se poate si mai bine

pun iar la vanzare pcm 2011 - 70 ron,vreau sa imi mai cumpar pachete gold

o sa iasa multe patchuri

am inteles ca vor reintroduce online clasic la pcm 2011,deci va fi ok

plus ca vor fi multe patchuri cam special pentru armada.trebuie sa introduca optiunea de a reinoi contractul unui ciclist si sper sa bage si optiunea de a vinde/cumpara ciclisti

am 158 de ciclisti,as vrea sa vand macar cei silver si 2-3 gold

si daca va iesi un crack,veti fi limitat la o versiune,nimeni n-o sa stea sa crackuiasca de 10 ori

va fi mai nasol decat anul trecut

salut baieti am pcm 2010 si vreau un pack cu cursele si etapele din 2012 , daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu un link de unde sa descarc

salut baieti am pcm 2010 si vreau un pack cu cursele si etapele din 2012 , daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu un link de unde sa descarc

Etapele din 2012 nu exista.Exista un pack doar cu echipele si echipamentele din 2012 dar cu etapele din 2010.Daca imi zici cum pot uploada iti dau eu etapele din 2011 pentru db 2012.

Mi-am cumparat ieri Pro cycling manager 2012 si pot sa zic ca e GENIAAAL!!!. Totul este perfect. Grafica este senzationala, adversari se comporta exact ca in curse, iar rutieri sunt modelati exact ca in realitate. Am facut o cursa de Paris-Roubaix si mi s-a parut ca vad un film. Ploaia era foarte bine conturata, rutierii sunt plini de noroi dupa un anumit timp, iar velodromul este mult mai bine facut. Isi merita fiecare banut!!!

multumesc de raspuns dani , eu vroiam cursele din 2012 ,echipele si echipament din 2012 le am

Am downloadat pcm 2011 dar are parola la rar si nu stiu de unde o pot gasi....sau sa-mi spuneti daca stiti de unde pot downloada pcm 2011 sau 2012 sa mearga...mersi.

Cea mai frustranta instalare a vreunui program din viata mea..ma mai chinui doar ca m-am incapatanat

Hai că am instalat și eu 2010-le, e pentru prima oară când joc un astfel de manager și, cum era de așteptat, mi se pare extrem de dificil.

Nici măcar tutorialele de pe youtube nu mă ajută :)

Se joaca cineva 2012-le?.Pacat ca nu-mi permite rasnita sa-l joc la niste detalii mai mari.In rest e chiar fainut.Trenulete,chestii.Daca joaca cineva cariera si nu joaca direct cu Sky va recomand FDJ.Are cativa tineri ft buni.

Se joaca cineva 2012-le?.Pacat ca nu-mi permite rasnita sa-l joc la niste detalii mai mari.In rest e chiar fainut.Trenulete,chestii.Daca joaca cineva cariera si nu joaca direct cu Sky va recomand FDJ.Are cativa tineri ft buni.

Eu joc 2012-le si am inceput cariera cu Radioshack.

Am luat odata un update pt 2010 si intr-una imi dadea crash.Nu stiu sigur daca merita sa ma risc,pana la urma,tot acolo esti.Daca aveti un update instalat si verificat pt 1.2.0.0(evident,luat de la "tarabe",ca tot romanul bugetar) postati-l si aici :D