ovidiu

30.07.2011 - Intalnirea Ciclism.ro 2011

Recommended Posts

Stiu ca aveam o geanta de ghidon,daca o gasesc se va umplec cu niste tuica,cred ca vreo 5l sau mai bine.

Este cineva impotriva?Abtineri?

Fac inca odata apel la cei care vin cu masina la locul de intalnire, poate cineva sa ma ajute cu caratul bagajului(un cort si 2 saci de dormit)?

Pentru sambata si duminica, mai toate prognozele arata cer innorat sau soare, rar ploaie, asa ca nu mai speriati oamenii. Daca o veni ploaia, asta e. :D

Vine cineva sambata la intalnirea ciclism.ro de la Bran sau Brasov pe bicicleta?

The Force is strong in this one!

Noi am comandat soare!!!

Sunt gata si ecusoanele ptr biciclete :) Sper sa va placa.

Imagine postată

• Upvote 4

Toti cei care vin.

Noi am comandat soare!!!

Sunt gata si ecusoanele ptr biciclete :) Sper sa va placa.

Imagine postată

Ps: acum ca s-a editat si logoul expeditiei nu ramane decat sa ajung la locul cu pricina Imagine postată

Salut la toata lumea! Este cineva interesat sa vina cu mine din Constanta? Eu inca mai reflectez asupra starii vremii. Inca ma mai gandesc..sa vad ce mai spun prognozele maine-poimaine. Adresa mea de mes: cosmin.leonte@yahoo.com

Ha, am fost mai rapid. Am urcat in 4 ore. Asadar ''racoritoarea" tu o dai !!! :P

Marcat! cauta-l pe SuperalpinSuperman si vei da si de mine! racoritoarea e rezervata!:D

Daca nu ti-ai luat bataie demult zi-mi ca te rezolv instant. Ce-i aia, in masina tehnica? O sa urci cot la cot cu mine pana sus, la tunel.ori suntem sticlisti, ori nu mai suntem.

Poate te las fara racoritoare,ia vezi!http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

e alegerea mea,da?http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/cool.gif

Am si eu o rugaminte la voi, am de carat 2 saci de dormit si un cort si imi este cam greu sa le car pe bicicleta, daca poate cineva sa ma ajute i-as fi recunoscator. Eu plec vineri dimineata din Bucuresti.

Amice, baga un PM la Alpinman,poate te ajuta!

inteleg ca la balea este pericol de ploaie si intensificari ale vantului, dar e valabil si la cartisoara? ca e nasol sa vina vantul cu 60 km la ora si sa ne zboare cortul.

Pentru sambata si duminica, mai toate prognozele arata cer innorat sau soare, rar ploaie, asa ca nu mai speriati oamenii. Daca o veni ploaia, asta e. :D

Sa-ti traiasca familia, unde-ai vazut tu prognoza asta?... Sa ne uitam si noi numai la ea.

Peste tot arata ploaie non stop. Rugati-va si voi sa se schimbe treaba. Spre ex , azi in Buc. arata ca ploua de la 11.00 si a fost soare pana la 20.00. Poate gresesc si pt sambata. Nu e de cort ca ala se mai usuca, totu' e sa nu ploua rau la urcare, sambata intre 11 si 15.

Mi-au fugit ochii dupa un Linksey sucit pe Magheru acu vreo saptaman, doua. Ma gandesc ca nu-s prea multe. Frumos cadru.

Yup, Je! Deocamdată e primul pe România ;) Și da, întradevăr, este un cadru foarte finuț lucrat - hand made - Mă bucur că-ți place, mercic :)

Eu prefer sa ploua la urcare, decat la coborare.

Si un anunt umanitar

Poate cineva sa-mi imprumute o pereche de papuci cu placute SPD marimea aprox 43? Anul asta urc solo si vreau sa ajung si eu mai in fata, nu ultimul ca in anii trecuti. Am bicla, am pedale, dar n-am gasit papuci. Nu conteaza modelul sau starea, doar sa-mi intre cat de cat pe picior. Doar la urcare si coborare.

Guest
This topic is now closed to further replies.