andrew41

Vreau sa slabesc

Recommended Posts

2 hours ago, paulrad said:

M-ați făcut de m-am urcat pe cântar, m-am îngrășat 3kg, de la 65 la 68kg (1.77 înălțime). Am avut și 63kg vara asta, de îmi era frică să nu mă sufle vântul pe stradă. Pe la 65 parcă e cel mai bine :)

pune pietre in buzunare :)

2 hours ago, paulrad said:

M-ați făcut de m-am urcat pe cântar, m-am îngrășat 3kg, de la 65 la 68kg (1.77 înălțime). Am avut și 63kg vara asta, de îmi era frică să nu mă sufle vântul pe stradă. Pe la 65 parcă e cel mai bine :)

Hehe, ce n-as da eu sa am indicele tau de masa corporala, as rupe norii pe munte :( 

22 minutes ago, majikstone said:

Hehe, ce n-as da eu sa am indicele tau de masa corporala, as rupe norii pe munte :( 

zici?

Nu neaparat daca esti slab ai si power, rar sunt calitatile astea indeplinite, dar cand indeplinite... rup norii cum spui tu :)

Sagan has ~75kg. Who's Sagan? 

@krazyeone inteleg ca lumea nu are rabdare in ziua de astazi* si citeste printre randuri, dar ti-a scapat ceva acolo... rewind a litt' :) era vorba de un doctor la o emisiune.

*statistic vorbind cam 8 secunde.

3 minutes ago, Mookyama said:

Sagan has ~75kg. Who's Sagan? 

@krazyeone inteleg ca lumea nu are rabdare in ziua de astazi* si citeste printre randuri, dar ti-a scapat ceva acolo... rewind a litt' :) era vorba de un doctor la o emisiune.

*statistic vorbind cam 8 secunde.

Am urmarit si eu emisiunea (a fost live),  totul era in termeni foarte largi iar acel doctor era gigi contra (nu spun ca nu avea dreptate) , cel mult o plimbare in parc etc 

Ce am sustinut eu este inca valabil, Mandruta si biciclismul baba si mitrariera :)

De acord legat de emisiune, doar ca scopul ei e altul, precum poate ti-ai dat seama. Iar legat de doctori nu a fost lasati sa vorbeasca, cel putin fata de data trecuta, cand, fara sa il stiu pe cel de nutritie, mi-a atras intr-un mod aparte atentia. Si omul stie ce vorbeste, fiind chiar axat pe nutritie. Iar din ceea ce a relatat se mai regaseste si prin discutiile de pe forum. 

Btw, era mai "intens" daca erai acolo, plus ca puteai pune si niste intrebari daca te framanta ceva si daca ii lasa Mandruta pe doctori sa raspunda :))