Sign in to follow this  
BACKGAMMON

un apel disperat catre toti bikerii din moldova !

Recommended Posts

la inceputul saptamanii mi s-a furat din casa(iasi) bicicleta MB, marca FELT ,model nine race ,culoare gri , cadru de 22``, roti de 29``, cred ca este singurul model din tara . fiind o bicicleta f mare ,sare usor in ochi si pe aceasta cale , daca o vede cineva sa ma sune urgent la 0745777961, sau la politie 112(reclamatia este facuta ). posibil ca hotul sa incerce sa o vanda intr-un talcioc din afara iasului. impreuna cu bicla ,mi-a furat si casca de culoare alba,marca MET . pentru orice ajutor sau informatie,ofer recompensa .post-2330-0-57362600-1302367126_thumb.jpg,post-2330-0-82479100-1302367219_thumb.jpg

Atentie,sa nu treaca granita in R.Moldova si sa scape de ia acolo.Dupa cum spui ti-a furat-o din casa, ma gandesc sa nu o fi avut vre-o "comanda"si acum poate sa o onoreze.

Sincer i-mi pare rau ptr. ce ai patit.Sper sa o gasesti si sa faci ture din nou prin tara.Sa auzim de bine.

Dar cum a resusit sa intre in casa si sa fure bicicleta? A mai furat si altceva?

Din pacate, hotii nu mai au absolut nici o frica, de absolut nimeni. Intr-o buna zi, te poti trezi ca intra peste tine in casa. Asta e, traim in Romania, unde nimic nu trebuie sa ne mire.

Si mie imi pare nespus de rau pentru necazul tau.

au trecut 2 sapt si bicicleta mea nu s-a gasit. as dori s-o dau pe forumul national ,dar nu stiu la ce rubrica sa pun anuntul ca topic cu `furturi` nu exista . imi poate spune cineva unde sa pun anuntul ?

Exista aici un topic cu biciclete furate sau, daca preferi asa, pot muta topicul acesta aici.