mihaighimpu

Clubul Ciclistilor "Cititori"

Recommended Posts

@Poisedon - Am fost special la MegaImage-ul de langa mine dar nu am vazut berica asta :( ma rasfat cu Fisher, asta e!

E Persedon taica, nu Poisedon! :)) Pai am fost si eu in 3 megaimageuri si n-am gasit-o, cica face parte din produsele "delistate", adica s-a vandut sub asteptari (e 13lei/sticla) si nu renteaza sa o mai aduca. Mi-au zis ca ar mai fi intr-o locatie, la MI-ul vis-a-vis de Sp. Babes, pe Mihai Bravu. Cand am timp, bag o fuga pana acolo sa verific.

LE: iu sud trai Leffe! ;)

Domnu' Ghimbolini nu te mai da prin barci pe aici , Octoberfest e in alta parte cu multa bere si maine sunt programat la o inspectie si pe acolo, apoi prezenta domniei tale este ceruta si prin alte parti unde esti la "conducere" prin absenta , deci te rog sa ne vedem de citeala in regim de libertate si fara cenzura. Fusei , iar impresiile si nota de plata ti-o prezint tot prin alte parti !

Ha,ha Eugene,mare carditor te am!

Am avut oarece probleme in familie si am fost nevoit sa pasuiesc,dar n-au intrat zilele-n sac.Dupa cum stii,abia am venit din concediul de la Zarnesti.

Eu am gasit Houblon La Chouffe in primul MegaImage in care am intrat. Berea belgiana maturata de doua sau chiar trei ori, care ajunge si la 8 grade si iti lasa in gura un gust de vin se gaseste cam tot timpul in diferite sortimente. Daca asta va place atunci va dau pontul :) 

Acum doua zile am "folosit" Houblon Chouffe, luata de la MI-ul vis-a-vis de Sp. Babes, pe Mihai Bravu. Asta insa doar pt ca nu am gasit "La Chouffe" si nu am vrut sa fie infrangere totala! :D Cei de la MI Babes mi-au spus la fel, ca e "delistata" si ca nu o vor mai aduce dar ca se intereseaza sa vada daca prin alte magazine MI se mai gaseste "La Chouffe" iar azi ma vor contacta sa-mi zica ce si cum. Daca nu o mai au, ma duc prin Cora si Carrefour, poate au frantzujii aia ceva...

vezi ca gasesti prin Auchanul ala de la AFI tot ce vrei si ce nu vrei :d Da o fuga si pe acolo,eu am "degustat" ceva "prospaturi" de acolo :d

Am rezolvat situatia cu ajutoru' lu' Carfur! :) 4 gnomi cu nasu' mare se racoresc la mine-n frigider! :D

LE: poate ne vedem maine seara la Biker's

Sarbatori fericite si linistite tuturor si in special prietenilor!!! :drinking:  :cheers:  :drunksinging:

• Upvote 1

Deoarece m-a lovit dorul de citeala si de voi , propun o intalnire saptamana viitoare , sa ne vedem , sa ne vorbim si sa mai povestim .

Intalnirea sper ca va avea loc pe luni sau marti (29-30 dec) , oricand va este la indemana , ora 12-16 , la fel , cum va este si voua la indemana .

Craciun fericit si sarbatori fericite tuturor va doresc !

Ma apuc de o lista pentru binevoitori si sper sa ne vedem cat mai multi cititori !

1. Marius (luni sau marti , oricand doriti , propuneti si ne vedem);

Deoarece m-a lovit dorul de citeala si de voi , propun o intalnire saptamana viitoare , sa ne vedem , sa ne vorbim si sa mai povestim .

Intalnirea sper ca va avea loc pe luni sau marti (29-30 dec) , oricand va este la indemana , ora 12-16 , la fel , cum va este si voua la indemana .

Craciun fericit si sarbatori fericite tuturor va doresc !

Ma apuc de o lista pentru binevoitori si sper sa ne vedem cat mai multi cititori !

1. Marius (luni sau marti , oricand doriti , propuneti si ne vedem);

2.Mihai

Io-te ce face vodevilu si cinemaul treide din uom.

Nimen numai citeste :-(

O fost, s-o dus!

O pomana ceva?

Copiii s-au raspandit care incotro prin lume, a ramas casa pustie.