corrado

Comenzi bike-discount.de

Recommended Posts

Am si eu cateva maruntisuri de luat .Daca mai da cineva comanda sa-mi dea si mie un P.M. .

Pune ce vrei sa cumperi, dc suntem doi trei dau eu comanda, asta dc sunteti ok cu pretul transportului impartit la 3

Dar pe joi vineri si doar din Bucuresti (scuze la colegi dar nu am timp sa trimit colete)

Este cineva din Cluj interesat de o comanda ? Nu ma grabesc, as vrea sa imi iau un lant sau doua, si sa impart transportul macar la jumate.

Este cineva din Cluj interesat de o comanda ? Nu ma grabesc, as vrea sa imi iau un lant sau doua, si sa impart transportul macar la jumate.

Data viitoare poate ne combinam . Acu' e prea tarziu , mie mi-a sosit pachetul  azi , comanda facuta duminica , transport cu dhl . Din motive misterioase Cargus ul nu avea nr. meu de telefon , asa ca a trebuit sa ma duc dupa pachet .

daca vrei sa-ti apara nr de telefon pe colet si sa poti fi contactat de cargus trebuie sa-l adaugi pe site (bike-discount) la setarile contului cu adresa de livrare la rubrica "Addition" sau la numele companiei  si pe colet o sa apara numarul de telefon sub nume :)

Eu as vrea ceva de pe bike-discount.de si as vrea sa dau si comanda. Cine e interesat sa se apuce de lista!

eu vreau ceva de 15 euro +8euro transportul.

se mai adauga si alte taxe? diferenta la tva?

cum ajunge la mine? cu posta?

Eu am facut o comanda la ei miercurea trecuta...am primit mai ca s-a inregistrat comanda, banii sunt rezervati in asteptare si de atunci nimic.

produsele erau in stoc si sunt si acum,

Am dat un mail marti si nu am primit raspuns, am dat altul azi si deocamdat nimic....

Este a 3-a comanda la ei un ultimele 6 luni, primele 2 mergand perfect....cu coletul la mine in 6 zile chiar prin DHL.

Nu inteleg de ce nu sunt in stare sa raspunda la mailuri, o sa ii sun maine daca tot nu primesc un raspuns....

O treaba nemteasca ce mergea bine s-a stricat....

Prea devreme dupa doar o comanda sa zici asta.