corrado

Comenzi bike-discount.de

Recommended Posts

Nu intru in polemica, dar fiecare are dreptul sa se razgandeasca. Dpmdv comanda e ferma cand banutii sunt in contul celui care lanseaza comanda.

Consider dorința de participare la comanda in momentul când trimiti mesaj privat persoanei care se ocupa de comanda cu produsele aferente doleanțelor celui interesant. Caci are și el niște calcule de făcut, liste de făcut, etc. Te-ai mira sa vezi ce mesaje primesc chiar și de la unii care au mai dat comanda :) uneori indescifrabil și trebuie sa repet fiecăruia sa fiu sigur ca ceea ce a transmis e ceea ce dorește. Sau ca uita nr de bucăți, preț, etc.

Eu zic ca avem și ceva onoare in noi sau cuvânt dat, nu este necesar sa fim obligați sa ne respectam cuvântul doar pentru ca cel care da comanda are banii noștri depuși in contul lui.

Pana la ultima comanda, cea de la BD, nu am avut probleme. Decât un caz izolat in care i-am spus omului de 5 ori, telefonic și in scris, dacă e ceea ce vrea, caci una scrisese și alta vorbise. Bineînțeles ca a venit produsul și a făcut tot el tam-tam :)

Iar când fac comanda, cer anumite detalii, de 2-x ori, astfel încât, dacă nu le primesc, ignor persoana in comanda și ii și spun lucrul acesta, caci astfel evit neplăceri și timp pierdut reciproc.

Iar@traveller are dreptate. Din nou.

As vrea sa dau o comanda pe bike-discount.de, cine se inscrie? :) se fim macar 3 

On 1/26/2019 at 7:01 PM, MariusL said:

As vrea sa dau o comanda pe bike-discount.de, cine se inscrie? :) se fim macar 3 

Salut, nu am mai luat niciodata impreuna cu cineva, cum facem? Am nevoie de astea https://www.bike-discount.de/en/buy/rockshox-seals-for-dart2-dart3-sid-judy-pilot-36683

Voi da o comanda maine seara ( 12 feb ). Daca mai doreste cineva ceva,sa-mi scrie,transport 5 euro de pers. Mai am un prieten interesat.