corrado

Comenzi bike-discount.de

Recommended Posts

Sergiu este un "mare boier,mare caracter",aviz celor ce inca nu-l cunosc!

Asa este tre' sa-l cinstim pentru amabilitatea cu care ne-a servit si poate-l vedem si pe la o tura la Mihailesti

PRNTRU URMATOAREA  comanda ma bag si eu cu cateva BAIEURI

Sergiu, s-ar putea sa ma bag si eu. Urmaresc un produs care momentan nu e in stoc dar e anuntat ca disponibil incepand cu 2.07, adica miercuri. Daca nu e graba, miercuri voi confirma/infirma participarea mea la comanda.

Sergiu, s-ar putea sa ma bag si eu. Urmaresc un produs care momentan nu e in stoc dar e anuntat ca disponibil incepand cu 2.07, adica miercuri. Daca nu e graba, miercuri voi confirma/infirma participarea mea la comanda.

Azi m-am bagat la o comanda pe bike24 pt a-mi lua produsul respectiv. La bike-discount pe alta data...

Daca se da comanda zilele astea, ma bag si eu.

Eu am rezolvat, nu mai sunt interesat de comanda.

Salut,

A folosit cineva serviciul de Retur al celor de la Bike-Discount?

Aparent se face prin intermediul Postei Romane. Insa mai multe detalii pe aceasta tema nu am gasit.

Mersi!

Salut,

A folosit cineva serviciul de Retur al celor de la Bike-Discount?

Aparent se face prin intermediul Postei Romane. Insa mai multe detalii pe aceasta tema nu am gasit.

Mersi!

Vorbeste cu Alex Radoi (Tullio) El l-a folosit 

Si sa ne povestesti si noua daca vrei :) Eu n-am returnat nimic stiu ca e gratuit la prodse cu valori peste 50E si cam atat.

O comanda noua o sa dau eu pe 1-4 August daca exista doritori.

Serviciul de return este gratis daca produsul/produsele au o valoare mai mare de 40E.

Intri pe site-ul lor, te duci pe comanda unde se regaseste produsul/regasesc produsele, completezi niste campuri esentiale (nume, iban, banca, motiv, etc). Apoi ti se pun la dispozitie 2 fisiere PDF, pe care trebuie sa le printezi. Unul il lipeste pe colet, altul il pui in colet. Mergi la Posta Romana si daca ai noroc de oameni experimentati dureaza 5 minute (cazul meu), altfel zaci si ore in sir pana cineva afla ce cod de bare sa scaneze, ce trebuie sa faca, etc.

Are sens? :)

• Upvote 1

(...)

O comanda noua o sa dau eu pe 1-4 August daca exista doritori.

Daca se respecta termenul de mai sus, e posibil sa ma alatur si eu... confirm pe 01.08 (astept un produs ce nu e pe stoc).

Daca se respecta termenul de mai sus, e posibil sa ma alatur si eu... confirm pe 01.08 (astept un produs ce nu e pe stoc).

Si eu la fel astept sa apara un tricou daca nu ma reorientez.

Ma bag si eu. @@TIONSERGIU ai pm.

Te-am adaugat la grupul privat, vezi detalii acolo

Da , dar pe tine cred ca te-am adaugat mai sus din greseala.

1. Tionsergiu

2. RedDevil1804

3. ScorpionRider

4. Alex.

5. Gerula

Cred ca am vrut sa ma adaug singur intr-un post distinct dar am dat edit din greseala pe postul tau.

Asadar, iti trimit azi sau maine articolele si de vineri incolo pot sa-ti trimit si banii.

Cred ca am vrut sa ma adaug singur intr-un post distinct dar am dat edit din greseala pe postul tau.

Asadar, iti trimit azi sau maine articolele si de vineri incolo pot sa-ti trimit si banii.

Acum are sens, pentru ca eu am adaugat in conversatia privata doar pe cei care mi-au timis PM, aici intru mai rar

vreau si eu ceva daca mai e loc

Este loc pentru toata lumea.