corrado

Comenzi bike-discount.de

Recommended Posts

S-a lansat deja! V-ati mobilizat greu si nu am putut sa mai astept, sorry! Next time!

nici comenzile onlain nu mai e ce-a fost... :(

Ultima strigare, vineri sau luni lansez comanda!

S-a lansat deja! V-ati mobilizat greu si nu am putut sa mai astept, sorry! Next time!

Si eu sunt derutat....Azi e vineri sau e luni?

• Upvote 2

Si eu sunt derutat....Azi e vineri sau e luni?

Nimic n-ai inteles ... omu` era grabit, n-a mai putut astepta pana vineri. De luni ce sa mai vorbim. Ca sa nu mai zic ca dincolo, pe magazinu` alalalt, nu avea ce-i trebuia `mnealui. Next time s-o faca cu cine-o mai vrea cu el.

Vin cu explicatii aici pt ca gerula lanseaza jigniri pe PM (aviz moderatorilor)?! Nu e prima data cand fac comenzi si pt colegi de forum si nu am avut niciodata probleme de colaborare!

Pt a lansa comanda vineri, trebuia sa am lista si banii in cont pana joi! Nu inteleg nelamuririle, sa nu mai vb de jigniri! Nu am primit PM decat de la ronin si adipe, dar in cazul lui adipe a venit prea tarziu!

nici comenzile onlain nu mai e ce-a fost... :(

Foarte trist! :(

@@gerula asta e replica pe care o primesc in PM, pt ca individul nu s-a mobilizat: Maestre, esti de doi bani. Sa am pardon. Fara stima.

Va las pe voi sa trageti concluzii!

• Upvote 1

Salutare;

Din ratiuni personale si eu am facut comanda mai in graba de data aceasta; altfel raman fara bicla o perioada indelungata si nu e placut.

Si eu recomand celor care vor sa se alature la comenzi sa fie mai operativi in a confirma lista de produse si virarea sumelor in cont pentru a fi cat mai ok pentru toata lumea.

... gerula lanseaza jigniri pe PM (aviz moderatorilor)?! ... asta e replica pe care o primesc in PM, pt ca individul nu s-a mobilizat: Maestre, esti de doi bani. Sa am pardon. Fara stima.

Stimabile si onorabile coleg. Eu nu lansez nici rachete si nici jigniri ci doar am avut imboldul de a-ti clasifica abilitatile matale de ... lansator de comanda onlain, la nivelul de doi banuti. Daca ai simtit altcumva replica mea, imi cer, cu tot respectul (pe care, totusi, nu sunt obligat sa ti-l arat) scuze. Repet, m-am simtit dezamagit de calitatile matale de organizator care vroiai banii in cont si lista de cumparaturi facuta de altii, pana ieri, fara macar sa fi deschis o discutie privata pe tema in cauza. Nici macar nu stiam unde sa vars obolul datorat oboselii dumitale, daramite sa-mi inchipui ca esti asa grabit din moment ce cu manuta ta ai scris ca lansezi comanda vineri ori luni.

PS. Ai ambilitatea, rogu-te , pe viitor, cand primesti mesaje pe PM-ul dumitale, nu le mai face publice decat cu acordul expeditorului. Altfel, ceilalti ar putea intelege ca esti vreun plangacios ce nu suporta critici. Si iti repet: sa am pardon, stimabile.

eu ma bag la o comanda pana nu mi dispare masura

Dati.mi si mie de stire va rog [un mesaj P.M ] As dori si eu ceva .Multumesc

Sacrificiile nu-s niciodată apreciate la adevărata valoare. 

Fiecare sa-mi dea pe PM ce vrea si sa isi calculeze in lei valoarea produsului la cursul BRD de vanzare a euroiului (de pe site, din dreptul "tranzactii cu cardul")

Banii se dau personal sau in cont in urmatoarele 2-3 zile, chiar si mai repejor daca se poate. De preferabil sa ne intalnim sau sa bagati banii direct de la casieria BRD, daca transferati bani de la alte banci dureaza pana la 24h. Io-s la un curs la BittNet toata saptamana (langa Apaca) ca sa stiti unde ma gasiti :)

In functie de cati ne strangem, impartim transportul si diferenta de curs (daca exista) la predare.

Cristal clear ? :D

• Upvote 1

Mno, e bine că ai "reinforceat" cumva  cam cum se intâmplă lucrurile paicișea.

Cristal?

Roger.

Eu as vrea sa dau comanda pana cel tarziu vineri, mie imi trebuie discul pana pe 2-3 cand plec la Ciucas Enduro, daca nu ne strangem minim 4 pana atunci (sa justifice pretul mai mic) voi lua discul de aici

Deci suntem 5 pana acu' daca maine am toti banii dau comanda, cu cat mai repede cu atat mai bine