corrado

Comenzi bike-discount.de

Recommended Posts

S-au miscat bine cei de la bike-discount. Am dat comanda vineri, iar azi am primit pachetul. Nota 10. Practic luni a fost procesata comanda,deci in nici 4 zile a ajuns la destinatie.

@@iosunt1 ti-am trimis PM

cine mai vrea sa comande sa trimita PM, am mai prelungit un pic termenul, am fi patru acum (2e/pers transportul)

Si eu :d . Revin cu un PM cu piesele mai pe seara. Multumesc

Am dat o comanda acum 2 zile pe BD si inca nu am primit mailul cu AWB-ul.

Doar mailul de confirmare ca vor procesa comanda. Toate bunurile erau in stoc.

Sa ma ingrijorez? :)

Am dat o comanda acum 2 zile pe BD si inca nu am primit mailul cu AWB-ul.

Doar mailul de confirmare ca vor procesa comanda. Toate bunurile erau in stoc.

Sa ma ingrijorez? :)

S-a facut si plata? Erau in stoc cu livrare imediata? Poti sa le dai un telefon, cored ca daca ai un numar de comanda se va ridica si ceata peste nelamurire. Eu am sunat la bike components si au fost foarte ok. Si la bike24, de asemenea.

S-a facut si plata? Erau in stoc cu livrare imediata? Poti sa le dai un telefon, cored ca daca ai un numar de comanda se va ridica si ceata peste nelamurire. Eu am sunat la bike components si au fost foarte ok. Si la bike24, de asemenea.

Ti-am ascultat sfatul si i-am sunat.

Se pare ca o pereche de penuri care apareau ca fiind in stoc "nu erau aranjate in depozit". A durat operatiunea de "aranjare" vreo 3 zile lucratoare.

Ti-am ascultat sfatul si i-am sunat.

Se pare ca o pereche de penuri care apareau ca fiind in stoc "nu erau aranjate in depozit". A durat operatiunea de "aranjare" vreo 3 zile lucratoare.

Măcar ai scăpat de o grija :)

tapatalk-A

As dori sa iau o pereche de Time xc8 și o pereche suplimentara de plăcute pentru încă o pereche de papuci. Dacă probez puțin pedalele și nu ma impac cu ele pot sa le returnez cu perechea cealalta de plăcute, iar plăcuțele care le-am "uzat" sa rămână la mine ca nu cred ca le iau ei înapoi. A testa inseamna o plimbare prin oraș sau prin fata blocului. S-ar putea sa ma doară și cu ele genunchii asa cum sunt cu Spd-urile shimano.

Daca vrei sa vezi cum e cu pedale cu float iti imprumut eu crank brothers pentru test, sistemul e copiat de la time deci ergonomic cred ca e cam la fel.

Ar suna tentant si un test .. ma poti ajuta? Am dat si un PM.