corrado

Comenzi bike-discount.de

Recommended Posts

daca era transportul gratis nu comentam dar crezi ca acum dupa faza asta o sa mai fie prima alegere pentru mine bike-discount? nu prea....

identic cu moldo89, am dat comanda luni si in afara de mailul automat n-am primit nimic.

le-am scris mail acum 2 zile si azi, fara raspuns. banii nu sunt doar blocati, sunt luati. pana si chinezii se misca mai repede cu trimiterea pachetelor. pacat ca-s departe...

@moldo89 te rog sa postezi aici daca reusesti sa vorbesti cu ei

te anunt cand stiu ceva...eu sunt cu comanda de miercurea trecuta....ma gandeam maine sa le dau un telefon ca au numere de tel la contact...astept pana maine pe la pranza sa vad cum sta treaba....

Am vb la telefon cu ei, ziceau ca luni a fost nu stiu ce sarbatoare la ei si ca au avut 5000 de comenzi in weekend si ca o sa le trimita bla bla

voi ziceti ca a trecut 1 saptamana de la comanda si nici nu au trimis-o?

eu pana acum am participat la 2 comenzi pe rcz dar pachetele au venit in 5 zile.

la astia dureaza mai mult? 1-2-3 saptamani 1 luna?

am primit si eu mail acum, chiar inainte sa ii sun si mi-au zis ca a fost o problema organizatorica si ca il trimit, adica inca nu a plecat, dupa 10 zile....

Sincer sunt nesimtiti si daca stiau puteau sa dea un mail ceva sa ne spuna....macar nu statea stresat ca oare unde sunt banii mei....nu vreau sa fac pe victima dar chiar aveam nevoie de piesele alea pentru weekend-ul asta, nu le-am comandat asa doar de rezerva.

Primele mele 2 comenzi la ei au mers excelent dar cu asta au gresit....sper sa nu se mai repete si sper sa nu puna pachetul marti si sa mai stau o sapt dupa el...

voi ziceti ca a trecut 1 saptamana de la comanda si nici nu au trimis-o?

eu pana acum am participat la 2 comenzi pe rcz dar pachetele au venit in 5 zile.

la astia dureaza mai mult? 1-2-3 saptamani 1 luna?

Asa era si la ei in mod normal dar speram ca a fost o intamplare izolata.....la rcz ma bucur ca au bagat livrare acasa ca inainte mergeai la posta dupa ele....

Salut! Daca nu ai trimis comanda vreau si eu ceva,daca vrei da-mi un nr. de telefon(P.M) si te sun sambata seara.

S-a dat comanda? Daca nu, sunt si eu interesat sa comand ceva.

Merci.

intr-un final glorios mi-au trimis si mie comanda dupa 12 zile de stat...am primit tracking number si acum depinde de DHL.

Azi le-am zis ca le fac plangere la comisia europeana de protectie a consumatorului daca pana seara nu primesc mail de confirmare. Sunt sigur ca nu s-au speriat ci a fost o coincidenta pentru ca de obicei citesc mailurile dupa 1-2 zile....oricum m-au scarbit la faza asta nemtii...

Curat ghinion pentru @moldo si @alex. Am plasat doua comenzi consecutive: una vineri seara si una duminica dimineata. Amandoua coletele au plecat luni dupa-amiaza. Probabil ca la sfarsitul acetei saptamani vor ajunge la destinatie. O singura nemultumire - i-am rugat sa puna toate produsele intr-un singur pachet. Nu s-a putut, cred ca primul colet a fost procesat sambata.

daca mai da cineva comanda rog sa ma anunte.

am vrut sa mai iau ceva la ultima comanda  dar nu era pe stoc iar acum vad ca a intrat pe stoc

Eu am dat vineri la 11 o comanda si a ajuns astazi (marti) la ora 12 pachetul.

Dap se misca extraordinar vs bike24 unde dupa o saptamana si de abia ieri au trimis coletul

"am pierdut trenul" la comanda anterioara, dar pe urmatoarea sper sa n-o ratez, daca ne strangem cateva persoane

Vineri voi plasa o comanda (doar pentru cei din Sibiu). Daca doriti sa cumparati ceva. rog contactati-ma pe PM pana joi seara. Multumesc si scuze pentru cei din alte localitati.