corrado

Comenzi bike-discount.de

Recommended Posts

Prin Targoviste eu unul nu ajung. Daca te alaturi comenzii probabil ca va trebui sa vii sa le ridici sau sa le primesti prin curier.

Nu prea are iesire la A1 :) Asadar, valabil pentru Bucuresti. Adibrl, daca vrei sa te alaturi va trebui sa le ridici din Bucuresti; te rog sa confirmi/infirmi.

Pana acum :

1. enderb

2. elucid

Va rog sa imi trimiteti pe privat lista cu produse si stabilim cum facem si cu contravaloarea produselor (prefer virament bancar - ING); lista e inca deschisa.

Comanda a fost plasata.

elucid, Poseidon vedeti mesageria.

Poate o sa mai urmeze una zilele viitoare ; ma mai gandesc.

Poate o sa mai urmeze una zilele viitoare ; ma mai gandesc.

Te rog sa ma iei si pe mine-n calcul .Multumesc

@

Daca mai e valabil pt. sapt asta ma bag si eu.

Daca nu, probabil o sa fac eu o comanda cit mai repede, undeva joi - vineri... Am pus ochii pe o reducere bunuta si sint cam stresat ca  dispare.

M-as baga si eu la o c-da dar sunt din Brasov, cum se procedeaza ? Sau daca sunt din Bv intresati sa ne strangem la o c-da impreuna !

M-as baga si eu la o c-da dar sunt din Brasov, cum se procedeaza ? Sau daca sunt din Bv intresati sa ne strangem la o c-da impreuna !

Banii poti sa ii pui in cont la orice banca. Problema e la produse. Daca dupa ce ajung produsele, tu sau un cunoscut aveti drum prin Bucuresti e simplu, daca nu, lucrurile se complica: trebuie reambalate, trimise prin curier, alti bani, alt risc de transport...

in principiu miine sau simbata dimineata eu as face comanda indiferent de citi ne stringem. impartit la minim doi ar insemna vreo 20 lei transportul ceea ce mi se pare foarte rezonabil. daca si tu esti ok, da-mi un semn pe privat.

Banii poti sa ii pui in cont la orice banca. Problema e la produse. Daca dupa ce ajung produsele, tu sau un cunoscut aveti drum prin Bucuresti e simplu, daca nu, lucrurile se complica: trebuie reambalate, trimise prin curier, alti bani, alt risc de transport...

Cat e transportul pe Bike-Discounts ?

Am ramas singur, dar merg inainte cu capul sus :-)

Sigur nu mai vrea nimeni o atentie, o maslina? Oricum dau comanda...

Dati si la mine un buzz cu piatra-n geam cel ce da comanda. Vreau si eu cate ceva maruntisuri .Multam