Sign in to follow this  
ovidiu

21-22.05.2011 - Cupa Emmedue Sport - Drumul Vinului, Prahova - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Așa credeam și eu că la scurt era marcat okeiuț, dar văd că m-au descalificat. :))) (sper eu din greșeală) cică am ratat un punct de control. Dar cred ca punctul de control m-a ratat pe mine :P

No... aștept să reapar pe locul 4. Nu mi-au fost suficiente problemele tehnice.

Nu ti-au zis si care punct de control ai ratat? Ca dupa prima coborare pana aproape de punctul de alimentare de la Seciu ai mers un pic in fata mea, apoi eu am ramas in urma, deci cele pana acolo nu prea aveai cum sa le ratezi. Poate nu te-au notat la un CP sau au notat alt numar pentru ca am asistat la o scena de genul asta in care unul din cei de la CP a strigat un numar si concurentul s-a oprit si l-a corectat. :D

Nu ti-au zis si care punct de control ai ratat? Ca dupa prima coborare pana aproape de punctul de alimentare de la Seciu ai mers un pic in fata mea, apoi eu am ramas in urma, deci cele pana acolo nu prea aveai cum sa le ratezi. Poate nu te-au notat la un CP sau au notat alt numar pentru ca am asistat la o scena de genul asta in care unul din cei de la CP a strigat un numar si concurentul s-a oprit si l-a corectat. :D

Nu au zis, bine astept inca un raspuns de la ei. :)

Nu am ratat sigur nici un punct pentru ca am mers cu Silviu (Goofy) si el apare in clasament. Deci e o eroare de notare.

Nu au zis, bine astept inca un raspuns de la ei. :)

Nu am ratat sigur nici un punct pentru ca am mers cu Silviu (Goofy) si el apare in clasament. Deci e o eroare de notare.

La cum il stiu eu pe el, e foarte posibil sa fi facut niste cioace ca sa te descalifice pe tine . Cred ca mergea dinadins inaintea ta ca sa nu ti se vada numarul :) Nu trebuia sa mergi cu el pe traseu, te-a tras in jos :) Daca nu era el, sigur ieseai pe podium!

Tu am impresia ca vrei sa faci pene la urmatoarele concursuri :)

:)))) dacă nu era Silviu, stăteam cu bicla și lanțul ”la gânduri”.

Joe's No Flats si-a facut treaba pana acum de minune! Niji, sa nu-mi spui ca te-a ajutat Silviu. De obicei ruga pe cineva sa-i faca pana. Cred ca de cand e casnica s-a pus pe invatat. Traiasca iutubul si tutorialele. Gata cu offtopicul, s-a rezolvat problema, esti in clasamente?

Joe's No Flats si-a facut treaba pana acum de minune! Niji, sa nu-mi spui ca te-a ajutat Silviu. De obicei ruga pe cineva sa-i faca pana. Cred ca de cand e casnica s-a pus pe invatat. Traiasca iutubul si tutorialele. Gata cu offtopicul, s-a rezolvat problema, esti in clasamente?

Intamplator nu a facut pana de caucioc, na... Si de cate ori mi-ai reparat tu pana? Zi aci, in fata natiunii... Sa se auda sus si tare...

Pai poate omul are vreo linie finlandeza, ce stii tu? :D

"Au trecut azi multi biciclisti pe aici?","Da mamaie, au trecut" ...dar s-au intors...

Dementiala faza... :D

Apropo man, felicitari pentru vointa, jos palaria... Eu unul nu m-as inahama la un concurs de sosea pe MTB. Am facut odata prostia asta si imi venea sa dau cu bicla de asfalt cand vedeam cum trec cursierele pe langa mine cam cum ar trece un Ferrarri pe langa o Dacie... Asa ca, daca nu am cursiera la indemana, inghit in sec si mai stau o tura :)

Are cineva poze cu copiii la finish? au fost facute foarte multe poze dar, din pacate, nu am reusit sa gasesc decat foarte putine. Imi aduc aminte ca langa podium au fost facute multe poze de catre fotografi profesionisti...

Vezi ca finnish inseamna finlandez. :D Sosirea e finish.

Stiu. Mersi. Doar asa era disponibil cand l-am facut si vroiam neaparat expresia asta. Poate ca nu e cea mai buna alegere si o sa-l repar cumva :). Oricum in postare este scris "finish" :)

Pai poate omul are vreo linie finlandeza, ce stii tu? :D

"Au trecut azi multi biciclisti pe aici?","Da mamaie, au trecut" ...dar s-au intors...

Dementiala faza... :D

Apropo man, felicitari pentru vointa, jos palaria... Eu unul nu m-as inahama la un concurs de sosea pe MTB. Am facut odata prostia asta si imi venea sa dau cu bicla de asfalt cand vedeam cum trec cursierele pe langa mine cam cum ar trece un Ferrarri pe langa o Dacie... Asa ca, daca nu am cursiera la indemana, inghit in sec si mai stau o tura :)

Multumesc Goofy. Sincer nici eu nu cred ca m-as mai baga inca o data, mai ales ca am avut si eu acelasi sentiment de dacie 1310 la o cursa de raliuri. Sper ca la anul sa pot sa particip cu o cursiera pentru ca mi-a placut :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this