ovidiu

Mic ghid de limba română

Recommended Posts

Si sa nu mai vorbim de comparatia facuta de femei, intre marimea piciorului si a falusului :-)

Lu' Big Mumba îi trebe un cadru mai lung.

Cât sa fie?

Cam de 11-12 porumbei.

Raionul de macarale este alături.????

Amintesc și de birtul ăla ce avea în meniu mici mari și mici mici :-P

Însă micii pot avea mărimi diferite, dar oră mai mare sau mai mică încă n-am văzut pe planeta asta. Sau poate da? Nu spunea nenea Albert că totul e relativ? :-?

Traducere făcută de un gigel a cărui competență majoră a fost să se bage primul în față, nu să respecte regulile Academiei și tiparele folosite în dezvoltarea software. Dacă asta cu „pe care” mai zici că e frecventă, ia uită-te la meniul de navigare de sus, în Activitate > Curentele mele activitate, ce naiba e aia?!

N-am mai zis și de restu'... :))))

Pot ajuta?

În limita puținului timp disponibil, dacă există un "ceva/oareșce" pe care se poate interveni  a.î. să se poată implementa (puah, limbă corporatistă dă lemn) mai apoi în noua interfață a forumului, pot să încerc.

Acum 2 ore, puterfixer a spus:

Traducere făcută de un gigel a cărui competență majoră a fost să se bage primul în față, nu să respecte regulile Academiei și tiparele folosite în dezvoltarea software. Dacă asta cu „pe care” mai zici că e frecventă, ia uită-te la meniul de navigare de sus, în Activitate > Curentele mele activitate, ce naiba e aia?!

Și-n submeniu - Creează curent nou (sic!)

Nici Personal > Director personal nu-i o traducere prea inspirată.