ovidiu

21.08.2011 - GEIGER Mountain Bike Challenge - Sibiu - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

eu mi-am rupt un deget, dar nu pe coborare ci pe plat.. ce m-am mai ofticat, dar tot am terminat concursul :D:D my first geiger :wub:

salut!dat fiind virsta mea ,imi pot permite sa-ti zic un banc:maria se plinge vecinei sale ca s-a nenorocit,barba-su si-a muscat limba mincind apoi si-a rupt si un deget...sper ca nu te situezi in postura sotului mariei,apropos de degetul tau.

salut!dat fiind virsta mea ,imi pot permite sa-ti zic un banc:maria se plinge vecinei sale ca s-a nenorocit,barba-su si-a muscat limba mincind apoi si-a rupt si un deget...sper ca nu te situezi in postura sotului mariei,apropos de degetul tau.

:)) mi-ar fi oarecum imposibil acest lucru

:)) mi-ar fi oarecum imposibil acest lucru

deh, mtb e sport de barbati, asta i-a adormit vigilenta lui rock :rolleyes:
  • Upvote 1

Pacat ca nu am ajuns la concurs din cauza concediului dar am vazut o parte din traseu pe Paltinis si sper sa ajung la anu :)

PS: sper ca o sa strangeti marcajul de pe traseu

Imagine postată

Salut,

Enjoy! :D

:rolleyes: Prima parte din filmarile facute de mine la concurs, o sa postez si restul de filme cand sunt gata. :P

• Upvote 3

In special pentru a participa la acest mataron am venit de la Chisinau. Am facut tura luga, feciorul tura scurta. Sa fiu sincer, au fost momente cind am injurat, dar... mi-am stapinit emotiile si-am scos-o la capat cu succes:). Mi-a placut organizarea, pentru ce un mare respect organizatorilor. Mi-a placut felul in care a fost marcat traseul. Evident, sa- facut o munca enorma. Mi-au placut muntii, riurile cu apa pura, din care ma alimentam intre PA. Sunteti de invidiat cu asa imprejurari:)

In special verau sa aduc multumiri lui Ghila Catalin №7 pentru returnarea banilor pierduti pe traseu(ne-am intilnit la ultimul PA) si lui Prata Flavius №59 pentru ca mi-a gasit telefonul cazut din buzunarul deschis. Pentru mine acesti baieti au fost eroii zilei. Va multumesc mult.

Salutari.

Vom reveni neaparat.

• Upvote 1

Cu placere, Alex! Iar data viitoare sa-ti iei un tricou cu fermoar la buzunare :P

Oare nu crezi ca cel mai bun loc in care poti pune aceasta intrebare este topicul cu maraton Tusnad 2011?

Daaaaahhhh!!!!!

Exista asa ceva ? Nu-mi vine sa cred ... :blink:

Guest
This topic is now closed to further replies.