alien_24

Constanta

Recommended Posts

Cateva ture pe langa noi pe aici?...In zilele cand ies (libere de munca)...fac ture, nu f lungi turele (50-90 km max)...prin apropiere (Cheia-si retur....m. kogalinicanu-c.voda-cta..etc).Daca ne gasim ar fi si mai k sa le facem in mai multi de 1 http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/tongue.gif http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/tongue.gif ..!!!

Ba chiar 3 suntem, eu zic ca scorul e mai mare, mai e si Cristian si Costel si altii, in general seara suntem cativa prin Mamaia, eu ma duc la primire la intrare in jud Constanta a trupei lui Maruta

perfect hai sa ne intilnim eu de exemplu sunt liber luni , miercuri ,vineri si tot asa o zi da o zi nu :rolleyes: bike-ul meu este acela din avatar asa ca sa nu asteptati viteze de 40kmh de la el :mrgreen:

ok, telul meu e 0726380902, si luni sa aflu cand ies baietii, di daca itzi stiu numarul de tel te sun, se ruleaza de regula in mamaia. Avand genul acela de bicla, poate se incinge un off road, dar nu am prea auzit prin Constanta:(, deci ori imi dai msj, ori sunat, ca beep e periculos :D . Noi suntem in mare parte cu road bikes, esti bine venit la orice tura ;)

Ma bag si eu... cu un FB :oops: . atat imi permit finantele momentan :)

nici o problema ,noi marti 27 mergem la o tura prin afara orasului esti binevenit cu cit suntem mai multi cu atit mai bine :)) , lasa o adresa de mess sau un nr de tell ....sau cel mai bine da-mi un tell mie si vb 0764.719.231 (numele meu este bogdan)

P.S adresa mea de mess este : m2b60

Deci ne vedem la urmatoarea tura, prevad ca o sa folosesc mai mult pedala, ca doar mersul pe teren e sfant;-). O sa-ti zic life mai multe detalii:D8-)

baietii...id-ul de mess al meu este vioreanu_ionut .hai sa vb pe mess , ne punem de acord la o tura si o ardem in 3-4-20!.....vb, bft lume

baietii...id-ul de mess al meu este vioreanu_ionut .hai sa vb pe mess , ne punem de acord la o tura si o ardem in 3-4-20!.....vb, bft lume

ok o sa te contactez eu si stabilim o data sa ne intilnim toti pina acum suntem cu 2 MTB-uri si o cursiera tu ce ai ?

vioreanu_ionut is not a valid Yahoo! Messenger ID. :confused:

esti sigur ca asta este adresa? Sau este iarasi o eroare pe serverele Yahoo! ? :confused:

sambata 31 facem o tura pina la basarabi plecarea ora 9:30 cine se baga sa anunte aici (intilnirea in fata noului mall din parcul tabacariei)

nu stiu cum se face ca am ore de condus exact cand se organizeaza iesiri:cry:

Dar acum vine vacanta si sper sa reusesc sa ajung si eu intr-un final la o intalnire :mrgreen:

vioreanu_ionut is not a valid Yahoo! Messenger ID. :confused:

esti sigur ca asta este adresa? Sau este iarasi o eroare pe serverele Yahoo! ? :confused:

....i am so stupid:))))....este ionut_vioreanu.sorry!

sambata 31 facem o tura pina la basarabi plecarea ora 9:30 cine se baga sa anunte aici (intilnirea in fata noului mall din parcul tabacariei)

...pt mine este k..sunt liber:P...facem basarabi sau am putea face cta-ovi-kogalniceanu-cuzavoda-castelu-poarta alba-nazarcea-ov-cta.....Dar cum spuneti si voi!

nu stiu cum se face ca am ore de condus exact cand se organizeaza iesiri:cry:

Dar acum vine vacanta si sper sa reusesc sa ajung si eu intr-un final la o intalnire :mrgreen:

lasa ca nu au intrat zilele in sac timp este , pofta de pedalat sa ai

Speram ca data viitoare sa fim mai multi de 2:P....din pacate o pana si o explozie spate pe nr 3 l-au oprit la boxe!...pe data viitoare

am intrat in istorie :mrgreen: mi-a sarit camera in aer cu tot cu cauciuc(explozia cred ca sa auzit pina la Bulgari :) ) la 53.9 km/h cred ca aveam atatia psi in camera cit are un camion de carat marfa ... oricum funny intimplare ( sambata cred ca au fost 2 ceasuri rele altfel nu imi explic)

Asta cu ceasurile rele e anapoda, ca de regula sunt martea:mrgreen:, oricum explozia aia de cauciuc a cam zdruncinat pamantul un pic, intradevar la vreo 55 la ora a fost, incredibil:shock:, oricum in rest a fost fain, atat ca tr sa fim mai multi si cu bicle mai de bun simtz, a se vedea aici, ca sfaturile sunt bune:

http://www.ciclism.ro/forum/showthread.php?t=1485

pai atunci o sa merg singur ... nici macar nu a fost o problema din cauza pieselor a sarit camera in aer ce vina are bicicleta poate doar eu am fost de vina ca nu am avut camera de skimb sau petice dar si in acest caz era cauciucul varza din cauza exploziei (cauciuc de la petrisor de 40 lei , de care era sa iau alea de 50 aveau ditamai striatile pe ele , acum mi-am luat slikuri 50 lei ) daca vad ca va deranjez o sa imi gasesc coekipieri cu acelasi tip de bicicleta