alien_24

Constanta

Recommended Posts

imi gasesc coekipieri cu acelasi tip de bicicleta

Eu ma bag, numai sa ne si sincronizam cu timpul liber :))

Bogdane, nu trebuie sa mergi singur, pentru ca mergi bine, ai luat si slikuri, o camera sa mai iei, si esti ok. Si eu am tot bicicleta ca a ta, deci nu trebuie sa ne impartim in MTB si cursa, diferenta asta nu prea exista;-). Impotant e sa-ti placa sa mergi cu bicla si sa fim cat mai multi!!!

....Omule, nu ne deranjezi deloc, nu viteza conteaza, nu timpurile scoase pe trasee...ci noi sa ne simtim bine pedaland si in echipa....asa ca, esti bine-venit oricand!!!!!.....si tu Dragos!!!!!....

...Si acum...avem programate 2 ture pt sapt aceasta....vine cine doreste si poate!!!!......a)..vineri dimineata la 10:30 in fata la city park plecarea ...facem basarabi-ul dus intors!!!!...b)sambata dupa-amiaza la 5:00 pm intalnirea in ovidiu in fatza parcului (biserica alba) facem cheile dobrogei dus-intors!!!!!...cine poate si are buna placere este bine-venit!!!!!!!!....

ok vineri sunt acolo, simbata din pacate sunt la munca , kiar astazi ma duc sa imi iau o camera in plus ,pompa am deja, citeva chei si gata pregatit de drum :P

Dragos, de ce nu dai un tel aici? Nr meu e 0726380902, da un tel, traseele sunt clarificate acuma, repede pana nu se acresc strugurii ! :mrgreen::idea:

Sau un id de mess, preferabil sa ai casti;-)

Numarul meu este 0721036096. Pana termin scoala nu stiu daca o sa pot sa ma bag pe ture cu voi pentru ca programul nu prea imi permite... am de organizat premierile pt cls a 12a si a 8a + serbarea pt restul claselor de incheierea anului scolar...

Cam in cat timp se face traseul pana la chei si inapoi?

Incerc vineri sa ajung. Daca vin va anunt :P

Sir_Scorpion sa imi dai id-ul tau de mess ca nu il stiu ... eu kiar daca nu apar online s-ar putea sa fiu pe invisible deci trimiteti mesaje ca va raspund eu ( ca nu pot sa stau toata ziua pe mess)

stiu ca este cam off topic dar am vrut sa vada lumea cum arata camera care mi-a explodat ( macar peticul a tinut bine :mrgreen::) ) tot nu pot sa uit explozia ( cred ca a aparut pe instrumente si la institutul de seismologie 1 grad pe Scara Mercalli cred ca a avut :mrgreen: ) bine ca nu am ajuns pe cimp la arat graul

Imagine postată

Id-ul meu de mess este sir_scorpion696, pe de alta parte explozia aia trebuia mentionata, a fost cutremur intradevar:mrgreen:, si o bubuitura greu de descris:roll:

Deci, in consecinta si dupa ce tragem linie, cine se baga pt vineri sau sambata?..vineri la 10:30 am si sambata la 5:00 pm???

Buna..Primiti si o fata?:roll:

...nu suntem misogini nici pe departe...asa ca bine ai venit:P

...nu suntem misogini nici pe departe...asa ca bine ai venit:P

merci.nu as vrea insa sa va incurc.eu am facut o pauza de vreo 2 ani,si ar trebui sa ma reobijnuiesc.:mrgreen:nu stiu care este ritmul vostru

Dupa cum am spus si mai sus, ritmul ni-l facem noi!Ca uni pot mai mult , alti mai putin nu asta este esential!Tura facuta conteaza mai mult.Bine acum sa nu se inteleaga ca merge la cules floricele de pe bicla :):)...

Bun venit yassmina!

Mrrr... vineri e serbarea de sfarsit de an a celor de clasa a 8a :) Cine m-a pus sa fac pe sunetistul? :((

Bun venit yassmina!

Mrrr... vineri e serbarea de sfarsit de an a celor de clasa a 8a :( Cine m-a pus sa fac pe sunetistul? :)

Dragos, poti sa fugi poti sa fugi...dar tot te prindem noi odata si odata la o tura:D..de noi nu scapi!!!!:)....

Bun venit yassmina!

Mrrr... vineri e serbarea de sfarsit de an a celor de clasa a 8a :( Cine m-a pus sa fac pe sunetistul? :)

merci.bine v-am gasit.

eu raman pt sambata la 5 pm ,in ovidiu

Bine ai venit yassmina, chiar vrei sa vii pe Cheile Dobrogei :mrgreen::?:. Sunt vreo 80 km dus intors, din Ovidiu. Nush unde stai, dar daca faci si constanta ovidiu nu e usor oricum ai lua-o, acuma sincer sunt totusi 100km si bicicleta nu are motor ;-). Dar cum am zis, bine ai venit, si enjoy the ride, peisajul merita mereu efortul;-)

Bine ai venit yassmina, chiar vrei sa vii pe Cheile Dobrogei :mrgreen::?:. Sunt vreo 80 km dus intors, din Ovidiu. Nush unde stai, dar daca faci si constanta ovidiu nu e usor oricum ai lua-o, acuma sincer sunt totusi 100km si bicicleta nu are motor ;-). Dar cum am zis, bine ai venit, si enjoy the ride, peisajul merita mereu efortul;-)

Mai scorpion...cum sperii tu fata:))....lasa domne lumea sa vina..!!!!...ne intalnim..pedalam..cand nu se mai poate ne oprim!!!!:(....oricum..pana sambata maine la 10:30...

antrenament nu prea mai am.:mrgreen:dar nimeni nu s-a nascut invatat nu?am zis ca incerc.daca reusesc sa tin ritmul cu voi ok,daca nu,ramane sa mai pedalez singurica si pe urma cand ma voi simti pregatita ma voi alatura.

Ok, am vb cu yassmina, o sa vina sambata cu noi, abia asteptam, o sa fie o tura super, presimt ;-)

Ok, am vb cu yassmina, o sa vina sambata cu noi, abia asteptam, o sa fie o tura super, presimt ;-)

da.numai ca este cu sufletul la gura ca nu voi reusi.:Dasta e .daca simt ca nu mai pot ma intorc.sunt fata descurcareata;)

Dragos, poti sa fugi poti sa fugi...dar tot te prindem noi odata si odata la o tura:D..de noi nu scapi!!!!:P....

Da abia astept sa ma prindeti :)

se mareste grupul, incet incet poate ajungem la 10 sau mai multi , sa fim un mini pluton

Poate asa facem si cmr-ul ;)

Daca vreti sa plecati la 5pm catre cheile dobrogei, la cat estimati ca o sa va intoarceti? Este totusi destul de lung drumul si o sa mergeti mai mult pe intuneric...