alien_24

Constanta

Recommended Posts

So....sambata la ora 11:30 zic eu ...(ca se intuneca devreme)...in fata la Oxford!Intrarea este libera :P))))...Ne vedem acolo si traseul...ori o cheia ori un basarabi sau vedem noi...hotaram acolo.bft baieti si ne vedem acolo!

Salut baieti !!! Dupa cum v-am promis de acum sa ma aveti si pe mine in vedere. Daca plecarea e la 13.00 vin si eu.

Acum sunt la servici si ies maine(sambata) ora 08.30. De obicei vin obosit si trebuie sa dorm 3-4 ore.

Daca plecati la 11.30 era bine sa stiu traseul ,ne-am fi intalnit la intoarcere.

plecam la 11:30 se pare :) (data viitoare supunem la vot ora ), traseul o sa fie constanta - cheile dobrogei asa ca in maxim 3 ore il parcurgem (am lasat jumat' de ora marja in caz ca lesinam pe drum :o ) , veteranu daca vrei sa ne intilnim pe drum sti traseul , 0764.719.231 asta este nr meu ( in caz ca vrei sa verifici pe unde suntem)

plecam la 11:30 se pare :) (data viitoare supunem la vot ora ), traseul o sa fie constanta - cheile dobrogei asa ca in maxim 3 ore il parcurgem (am lasat jumat' de ora marja in caz ca lesinam pe drum :o ) , veteranu daca vrei sa ne intilnim pe drum sti traseul , 0764.719.231 asta este nr meu ( in caz ca vrei sa verifici pe unde suntem)

nu va suparati bre pe mine...eu am dat o ora de reper asa....daca convine 1:30 atunci e k..si pt mine...cum vreti voi....daca se schimba ora postati ...daca nu...la 11:30 in fata la oxford!

11:30 la Oxford ramane , nu se supara nimeni frate :tongue: decit ca data vitoare daca vine si veteranu sa stabilim toti 3 ora de intalnire in functie de programul lui .

PS : si eu tot 11 aveam in gind sa spun atunci dar m-am gindit sa te las sa iti faci somnul de frumusete

PS 2 : suparat o sa fiu decit atunci cind iti vad venele injectate si buzunarele pline de "pliculete" , zburand prin chei cu 25-27 pe linga mine :mrgreen:

Baieti eu sunt racit cobza si stau cu perfuziile si serinigile pe langa mine deci nu pot veni , si gata de astazi nu mai postez deloc ci apar direct la locurile stabilite de voi pentru ca nu prea am noroc deloc cand postez

Totty ai pierdut o tura pe cinste , afara cald frumos in targusoru a sosit si Veteranu cu inca 2 prieteni (in timp ce imi faceam eu pana la roata spate , dupa ce am iesit la arat campul putin :D si am fost 5 in total ... o multime :(

PS : astazi ionut m-a linsat in chei

PS 2 : ionut la urmatoarea intalnire iti dau camera(noua bineinteles) , ms mult ;)

Sunt liber miercuri si joi....cand iesim la o tura?...bogdane cum esti? ...si cand iesim?...hai tata ca se pune panza pe noi..de bicle nu mai spun ca deja incep sa o dau jos in fiecare zi:D:D...

Fratele tau nu poate , am maseaua umflata si trebuie sa ma duc la dentist sapt asta si urmatoarea deci pina pe 20 - 21 sunt indisponibil , m-a tras curentul in ziua aia ca am mai mers prin mamaia si oras dupa ce ne-am despartit ... s-a facut racoare eu imbracat subtire si mai departe cred ca iti dai seama. Sti ca nu ma cotesc de la ture , dar de data asta chiar nu pot daca mai vreau sa am dinti in gura :D

Daca ai nevoie de camera putem sa ne intilnim si ti-o dau

In perioada 10 - 13 nov. 2008 sunt in Tulcea la parinti cu ciclocrosul. Cine este interesat de o tura pe sosea sau pe offroad prin Delta Dunarii? Sau mergem prin apropiere. Variante: Sulina, Murighiol, cheile Dobrogei.........

Tel. 0744.158.497.

Eu am ajuns la Tulcea pe faleza.

Imagine postată

Pana mai jucati voi ¨alba - neagra¨, eu maine, marti 18 nov. merg in Delta la Murighiol - Dunavatul de jos cu bicla si retur.

Iar Miercuri 19 nov. am sa merg la Somova - Isaccea - Macin (pe dealuri) si retur.

Daca galatenii, brailenii si constantenii mai au si alte propuneri, aveti mai sus si tel. meu mobil.

Joi voi fi deja in Bucuresti, nu mai tarziu de ora 18.00.

In perioada 10 - 13 nov. 2008 sunt in Tulcea la parinti cu ciclocrosul. Cine este interesat de o tura pe sosea sau pe offroad prin Delta Dunarii? Sau mergem prin apropiere. Variante: Sulina, Murighiol, dealurile Macinului.......

Tel. 0744.158.497.

Pardon, am gresit saptamana, scuze.

Rectific. Perioada 17 -19 nov. (luni - miercuri).

Colonele , la constanteni nu cred ca ai sanse pt. ca implica deplasare cu masina !!!, incearca la galateni !!!

Din Tulcea e Cristi, bun prieten cu Maus din Galati, participant la maratoanele de MTB ,dar nu stiu cum sa dai de el.

Oricum la anul te astept la MTB, daca nu-ai mai fost ... o sa-ti placa, e alt ciclism !!!!!

Eu voi fi liber sambata-duminica....daca se organiseaza vro iesire in aer liber :(:) iau parte cu placere!..ne inscriem si noi la una asa...pe frig si vant??:D:D poate daca avem noroc si un soare cu dinti si masele?!!!...Ce zice lumea de pe aici?

Mersi veterane. Veneam eu spre voi, in Constanta, daca era ceva.

Ieri am facut Tulcea - Murighiol - Dunavatul de Jos, pana unde se termina uscatul si incepe balta, si retur.

Dar deja am hotarat ca azi, miercuri, 19 nov, voi merge pe Mtii. Macinului (Tulcea - Somova - Macin) si retur.

Constanta...a intrat in barlog se pare...in sali..!!!!Am fost ieri 24.11.2008 la o tura mica dupa 3 sapt de stacnare.!..moarte de om..si singur...putin vant asa...frig..nu prea..ca nu era cu minus:D:D...!Data viitoare ne mai strangem?... sa fie caldura mai mare..:D:D:D??

frate daca este cald cum este astazi 26 facem una , dar daca este mai frig nu pot ca ma termina dantura ... oricum chiar daca vin mergem prin mamaia ca nu mai am picioare de alta destinatie:o

Pentru maine (03.12.2008)...o tura mica asa? un basarabi dus-intors sau intoarcere prin ovidiu:p...?Vine cineva?...sau tot in hibernare?:))))

daca se usuca soseaua si nu mai este ceata vin si eu poate il iau si pe scorpion :D ... iti dau eu SMS sau daca esti pe mess vb

Bump: ionut daca esti liber duminica( 7 ) poate vi pe la hotel oxford(ora 13) sa tragem una prin mamaia ... sau cine mai este liber :D ...am vb cu "CiureaAndrei23" si este de acord sa vina deci suntem 3 ;) poate il rapesc si pe scorpion :) cine stie ..dar sa fie clar

Bump: ionut daca esti liber duminica( 7 ) poate vi pe la hotel oxford(ora 13) sa tragem una prin mamaia ... sau cine mai este liber :D ...am vb cu "CiureaAndrei23" si este de acord sa vina deci suntem 3 ;) poate il rapesc si pe scorpion :) cine stie ..dar sa fie clar __________________

eu astazi(joi) sunt liber frate ce zici pe la ora 12 ne intilnim la oxford ... mergem prin mamaia citeva ture , ca nu prea mai am antrenament :P ... astept raspunsul tau

Bogdane, pt mine sezonul de iarna s-a incheiat.Dupa cursa de joi la intoarcere in Ovidiu, am avut un "mic" accident:..a vrut unul care venea de pe contra-sens sa intre pe o stradutza, a taiat dubla-continuua si mi-a taiat fata.L-am evitat in ultimul moment dar ma aruncat in bordura, (aveam si putina viteza 40-45) si am cazut pe partea dreapta.M-am dus taras vro 5-8 m.Naspa a fost ca am cazut pe genunchi, care momentan este umflat si nu prea il pot folosi:(.Bicla cu avarii nu foarte mari dar sunt.Din pacate ne vedem la primavara man.Salutare la toata lumea!

OOO nasol frate :eek:, sper ca ii stii numarul de inmatriculare (sa ii aranjam masina, putin tunning:D) , sa pui o poza cu bicla sa vedem si noi in ce stare este , cit despre lovituri ... insanatosire rapida ... ca la primavara am planuri mari :rolleyes: