Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ovidiu

09.10.2011 - Alpinsport MTB Maraton

Recommended Posts

zicetimi si mie cum pot sa pun fisiere excel

Parerea mea, ca tot faci o multime de tabele, e ca poti folosi google docs, unde poti sa te organizezi cum vrei: iti creezi directoare, poti pune fisiere etc. Ce e de asemenea important e ca poti da drepturi de citire, scriere la cine vrei tu (poti de asemenea pune un fisier pe care sa-l editeze mai multi, ca un proiect), poti face public un fisier sau director. Tot ce-ti trebuie e un cont gmail, iar tu daca folosesti picasa banuiesc ca ai. Oricum mai bine creezi un cont pentru alpinsport.

Daca vrei, ca un exemplu, dau un link la un fisier de la mine care-i public (si e clip): https://docs.google.com/leaf?id=0B0TGOQUw_mFJZDM5ZmUwNzMtN2YyNC00ZWI3LTg5YzctMGMyMzEwMjJlNDgz&hl=ro si la unul care-i excel: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkTGOQUw_mFJdGhwam9ha1VxNmhNdTNLMDJjU1lNRXc&hl=ro

Daca vrei, momentan, trimite-mi fisierul excel si-l public. Email-ul meu il stii probabil: vezentan@yahoo.com .

Nu tine de topic dar tot vorbim de el !

El este Bendeguz si sotia Marci!

Imagine postată

Sa-ti traiasca, Csuri ! Frumoasa familie. Sa ai grija de ei ;)

Nu tine de topic dar tot vorbim de el !

El este Bendeguz si sotia Marci!

Imagine postată

Sa va traiasca fericit alaturi de parinti lui...!

Nu nu oameni buni si doamne. M-am uitat eu prea mult la X-man si la ben ten si a capatat puteri copilu,Si acu egzerseaza puterea : influentare prin puterea mintii! :)) Mister X

Poze din punctele de alimentare exista pe undeva. In special din ultimul punct...

Lista cu rezultate mai trebuie corectata - cel putin in cazul meu : nr. 220 nu a fost de gasit la inscriere, drept urmare am avut nr. 265 si nu am luat startul.

Imagine postată

Tricoul oficial din 2011. Mai avem pe stoc si din 2010 si 2009 cine doreste poate sa ceara!

Eu zic sa concediati designerul tricoului,e prea mult alb pe munti(bad omen)....sugerez pt la anul culoarea tricoului,un albastru deschis,la peisaj predominant verde,si un smiley pe bike!!!:-)))

daaaaa, designerul e de vina pentru peisajul hibernal din ziua concursului :))))))))))))))))

Da bre Tibi ,imi place ca ai spirit de observatie.Nu putea sa fie zapada si vreo 20 de grade? :D

Da bre Tibi ,imi place ca ai spirit de observatie.Nu putea sa fie zapada si vreo 20 de grade? :D

Mai degraba cei din fatza sa umble cu rucsaci cu zapada sa lase urme pentru ceilalti.

Ce am scris pe blog, dupa ce mi s-a dezghetat creierul: http://vezentan.blog...-2011-80km.html

Mai Tibi daca ma concediez cine te mai anunta la anul de concurs. Eu am desenat dar nu asta era intentia :)

Ai desenat ,si apoi te-ai rugat la biserica .Te-A auzit...

da dar nu le-am primit inca

albumul de pe picasa este mai mare sau adaugat cateva iarasi

Ps nu sunt boier. sun tun taran care face si tace. si este multumit ca este apreciat munca echipei cu care are placerea de a lucra. Hip hip hura Alpin Sport

Guest
This topic is now closed to further replies.