ovidiu

09.10.2011 - Alpinsport MTB Maraton

Recommended Posts

Iata pentru cei interesati!

contul bancar pentru plata taxei de participare:

RO47BRDE150SV20240661500

ASOCIATIA ALPIN SPORT

BRD sf.GHeorghe

Iar daca puteti sa ne trimiteti o copie dupa op la adresa : iroda@alpinsport.ro

Luni actualizam dupa extrasul bancar!

Inca mai aveti timp maine sa platiti taxa de 60 ron. Dupa va fi deja 90.

Mey Csuri, ai facut ce-ai facut si ne-ai aburit si anul asta sa fim prezenti la AlpinSport MTB Marathon. Din Galati vine gasca serioasa - pune berea la rece si gulasul la fiert :rolleyes: .

• Upvote 1

M-am uitat pe site, dar nu am reusit sa gasesc programul desfasurarii evenimentului in ziua de duminica. Ar fi bine sa fie puse pe site si aceste informatii orare. Te-ai cam grabit anul asta Csuri si nu ai dat o importanta foarte mare amenajarii site-ului.

@muti

nu cred ca e o abureala. E o oferta serioasa accepta cine cunoaste restul vor ramane cu gustul amar ca nu au participat si vor avea eventual ocazia sa citeasca ce veti scrie vi despre eveniment! In weekend o sa dezvolt un pic programul detaliat. Berea e pusa la rece si carnea deja se taie la macelarie. 50kg deja comandate! Iar ce tine de site o sa apara si alte informatii dar cu timpul . Daca va dezvalui tot nu va fi surpriza si alte concursuri eventual vor copia deja ideile!1:))

• Upvote 1

Daca platesc azi , e valabila taxa de 60 ron sau s-a trecut la cea de 90 ?

Azi am facut si eu plata, m-am inscris la tura mare, sper sa nu fi gresit si sa ramin cu limba scoasa p-acolo...

• Upvote 1

Astazi pana la ora bancii este valabil taxa de 60 ron . Chiar si seara panala ora 24 puteti trimite cu online bancing

@rock

stai linistit. masajul de la final til va pune inapoi! Sau daca ai noroc si nimeresti la o domnisoara til va scoate si mai si

M-am inscris pe site. Daca fac in seara asta plata prin online banking platesc 60 sau 90?

Intreb pt ca platile se opereaza efectiv de catre banca in ziua urmatoare.

Importanteste cand faci plata! DSeci daca faci astazi pana la ora 24 sau dai o fuga sa mil dai personal taxa este 60 ron

Pai ca sa fie mai simplu intru pe la ING self-bank si iti trimit o copie dupa OP scanata.

As da si o fuga dar de la BV la Sfantu e ceva de mers si e cam tarziu :).

Atunci ramane tehnica si trimite terog o copi si voi procesa mai spre seara. Acu termin la serviciu si dupa cina voi procesa toate inscrierile! sunt vreo 50 in total vreo 120 dac anu ma insel! :)

Am platit, astept cu nerabdare sa vin :). E primul maraton la care particip :D.

Ne simtim onorat sa te avem in echipa si mai ales sa stim ca noi am fost cei care te-am facut sa nu regreti decizia de a concura :)

Foarte tare tricoul...nu sunt fan rouge insa o sa fac o exceptie ;)

• Upvote 1

Cel negru pentru Marathon iar cel rosu pentru semimarathon, Pentru Kid's Race nemere surpriza la fata locului.

As lua ca suveniruri niste tricouri de la editii mai vechi sa impart la cunoscuti .

La ce pret o sa fie ?

Este pe undeva pe site afisat programul celor doua zile sau inca nu este definitivat?

Eram mai mult curios pentru a sti ce program sa-mi fac pentru acel weekend.

cred ca 20 este un pret corect! Ce zici?

Este foarte bine 20 ron.

Eu o sa iau 3 !

Frumos tricou! Frumoasa culoarea! Cum toate tricourile de pe la concursuri le poarta sotia,sunt convins ca o sa-i placa,la maratonul vinului tot rosu a fost. Cum culoarea rosie este cam atitatoare ptr."taur",cum voi reactiona cind o voi vedea imbracata in rosu? bancul zicea asa: te intorci pe partea cealalta si tragi un somn sanatos...Oare?

In anul trecut tricoul era portocaliu. Cred ca tot portocaliu va fi in anul acesta.

Frumos tricou! Frumoasa culoarea! Cum toate tricourile de pe la concursuri le poarta sotia,sunt convins ca o sa-i placa,la maratonul vinului tot rosu a fost. Cum culoarea rosie este cam atitatoare ptr."taur",cum voi reactiona cind o voi vedea imbracata in rosu? bancul zicea asa: te intorci pe partea cealalta si tragi un somn sanatos...Oare?

In anul trecut tricoul era portocaliu. Cred ca tot portocaliu va fi in anul acesta.

Multumesc de precizare,inseamna ca voi dormi linistit...

Guest
This topic is now closed to further replies.