ovidiu

11.09.2011 - Tusnad MTB Maraton - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Am fost fotografiat pe traseu de cativa fotografi ai organizatorului, cred.Dragi organizatori va rog sa postati pozele asa cum sunt nu le lucrati in photoshop ca nu ma puteti face nici mai frumos nici mai slab http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Hai sa mai si glumim si sa incercam sa ne simtim bine la competitii.Eu personal ca, competitia este acolo in primii 10-20 de participanti, iar in spatele lor este DISTRACTIA !!!

@Viorel, daca nu se da startul de la aeroportul Henri Coanda, eu nu mai platesc taxa de participare si fac greva prin pushbike:)

Am fost singurul ,care a cazut la start,si nu neaparat din propria prostie :( La cazatura mi s-a dereglat seaua,am fost nevoit sa ma opresc de doua ori.Cred ca am pierdut de la start pana la intrarea pe drumul forestier peste 40-50 de pozitii.Dar nu reprosez nimic organizatorilor.Fiecare cu sansa si norocul lui.

Ma gandesc,ca unii dintre noi,care au facut doua sau trei pene,cui vor sa reproseze ceva???

Insa ,am fost placut surprins de sportivitatea si fair play-ul participantilor.Am ramas cu o amintire frumoasa,nicidecum cu un gust amar in gura.

Sper sa ne revedem si la alte competitii,si la anul la Tusnad!

• Upvote 1

Cel mai bine ar fi sa ne relaxam si sa ne uitam la urmatoarele filmulete interesante, zic eu... :)))

Maine urmeaza si finalul...!

• Upvote 2

Nu cred ca va exista vreodata in Romania vreo manifestatie ciclista la care sa nu fie cel putin un nemultumit punct.

Corect. Vorba tobosarului din cetatea Sighisoarei: "AM ZIS !!!!!!!!"

Buna, acum gasiti pe net si filmarea integrala a traseului lung la Tusnad Maraton, pe hdbiking.net. Ca de obicei filmuletele vin fara muzica, dar puteti folosit player-ul radio de pe site inainte sa dati drum la filmulet.

Vizionare placuta.

Francesco

• Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.