shuy_cg

Comenzi RCZ Bike shop

Recommended Posts

Mda...nu stiu ce sa zic cu RCZ astia...

Au preturi MARI, reduceri mari iar preturile finale sunt un pic mai mici decat pe alte site-uri.

Au preturi foarte bune la piesele "marca lor" dar nu se stie cat de calitative sunt.

Au reducere de 10% intr-o perioada dar, culmea, NU merge sa faci comanda in acea perioada http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Daca preturile ar fi fost mult mai mici ca pe alte siteuri sigur (ti-)ar fi parut dubios :D

Eu tocmai am luat de la ei o furca REBA, azi a venit, pretul e f bun, marfa noua, de calitate, timpul de livrare f bun (pe 7/10 am dat comanda si azi e la mine => o sapt). Si in plus a mers si voucherul de reducere atunci cand a trebuit. Singura chestie de obraz a fost ca au marit pretul cu 3-4 eur in cateva ore. I-am zis-o lui Pierre pe mail si a ignorat intrebarea asta dar mi-a raspuns la altele :(

i-am mai dat un mail...

No news? Imagine postată

nimic nimic.

Nush care e faza.

Am mai simulat din nou comanda. Guess what. Fara reducerea aia de 10% merge brici...

Mai astept si azi dupa care vedem ce facem.

Tu incearca in continuare cu reducerea expirata de 10%, intre timp au facut-o de 12%.

RCZ12WIN , valabil pana duminica 23 octombrie.

si din nou.

Daca nu aplici cuponul, totul merge batz. Cand pun reducere. Processing and processing....

Mama lor de Shleci...

am reusiiiiit! am reusiiiiit! MErge! am comandat, am platit...acum asteptam! :))

Si eu vreau sa comand ceva de pe RCZ, mai e valabila vreo promotie, discount?

Apropo... cine si-a luat Revelation 140mm? Sunt curios pe ce fel de cadru vrea sa-l foloseasca, de xc sau are ceva trail/am?

Nimeni interesat de comanda RCZ in urmatoarele 7-10 zile??? Impartim transportul. Locatia e Bucuresti!

Asta nu cred ca-i de bine:

"Le colis n'a pu etre livre, il est retourne a l'expediteur" / 25.10.2011

Imagine postată

O intrebare la Pierre de ce nu s-a putut livra?

Shine, ai mai dat comenzi la astia?? Sau e prima comanda la care ai pus gresit adresa? :(

Mai stam cel putin o saptamana din cauza asta :(

Cum s-ar spune in fotbal "Ti-ai dat singur pasa" :)

pierre mesteca guma....

Da! d-aia facute din prezervative folosite...

Imagine postată luxembourgu mamii lor!

nicio veste. Nu-mi raspunde la mailuri, nu am niciun alt status al comenzii. Si da, banii au fost retrasi demult...

Si ca sa lamurim un aspect mai sus amintit, eu am pus adresa 100% corect. Dar se pare ca labarica de Pierre s-a gandit sa mai taie din caractere, ca erau prea multe... si a lasat primele 5 litere din strada si in rest nimic...

Apoi, din 061066 - codul postal, el a pus doar RO 06 ...

asta o fi crezut ca Romania e o stana cu o singura casa si oricum o sa ajunga coletul?!?!?!

Apropos de comenzi, au lansat 1 promotie, valabila pana pe 04/11: 15% discount la orice, cu conditia ca valoarea comenzii sa fie > 100euros fara tva. Cod promotie: RCZ15LL

Sariti pe interes ;)

sarim, dar ca sa ce? tu nu auzi ca de 3 saptamani ne-au luat banii si produsele ioc?

In alta ordine de idei, mi-au raspuns la mailul meu si m-au pus sa le confirm adresa pusa deja la ei pe site. Le-am confirmat-o si apoi iar nimic...

eiii...hai ca e o veste buna!

sarim, dar ca sa ce? tu nu auzi ca de 3 saptamani ne-au luat banii si produsele ioc?

In alta ordine de idei, mi-au raspuns la mailul meu si m-au pus sa le confirm adresa pusa deja la ei pe site. Le-am confirmat-o si apoi iar nimic...

Intreaba-i cand retrimit iar coletul si sa dea iar track no. Si chiar zi-le ca sa spuna ceva nu sa se faca ca ploua. De primit primim coletul dar e suparator. Eu cred ca RCZ a gresit adresa si fac pe nevinovatii :( E practic imposibil ca odata ajuns in Bucuresti posta romana sa nu gaseasca o adresa existenta in Buc.

Ati mai auzit ceva de coletul ala? Va intreb pentru ca vreau sa fac o comanda (e oferta pana maine seara) si m-a cam pus pe ganduri faptul ca aia nu mai dau nici un semn de viata.

Un numar de telefon sau adresa a gasit cineva pe site-ul lor,pentru ca eu in afara de adresa de mail nu am vazut ?

LE: Am gasit adresa dar telefon nu.

Am si eu o intrebare am cumparat o pipa kcnc de pe rcz shop luni si mi-au spus ceva de genul ca imi trimit un mail cand trimit pachetul de atuncea nimic .Cam neprofesional dupa parerea mea .Stie cineva cam in cat timp ajunge coletul ?