shuy_cg

Comenzi RCZ Bike shop

Recommended Posts

Luna asta eu am dat comanda pe 24 si pachetul a plecat pe 27

Si a mai fost una cu 19->21

Eu zic ca pana in 4-5 zile lucratoare n-are sens sa va faceti griji. Dupa aceea merita sa le dati un e-mail.

Mi s-a intamplat si mie de doua ori sa astept un pic mai mult pentru ca nu mai aveau pe stoc un anumit produs.

Cel mai bine intrebati si pe la posta, se mai intampla sa fie si pe acolo si sa nu vedeti avizul.

ce treaba are posta daca ei zic ca expediaza cu UPS? Sper sa nu fie o experienta neplacuta.

atunci asteapta-l acasa linistit, ca si el te poate astepta linistit la posta. nu se grabeste nicaieri, doar ca se mai plictiseste si s-ar putea sa plece inapoi acasa la el.

Toate pachetele de la RCZ vin cu UPS.

inainte de trimiterea pachetului vei primi un e-mail cu AWB.

Buna ziua

Iata cateva raspunsuri pt. cei ce au facut comenzi:

- MTBR - daca faceti comanda intr-o vineri, coletul va pleca doar luni

- bogdanm - va rugam sa trimiteti un e-mail la info@rczbikeshop.com cu numarul comenzii dvs. si va vom tine la curent cu noutatile privind comanda.

Pe viitor o sa incercam sa ne imbunatatim activitatea si sa livram comenzile mai prompt.

Pe pagina facebook in limba romana gasiti noutati si promotii https://www.facebook.com/pages/RCZBikeshop-România-Magazin-specializat-in-piese-pentru-mountain-bike/258289727650010

Am primit in sfarsit mail cu tracking number-ul UPS (dupa 5 zile).  Toata saptamana am trimis mailuri la info si pot spune ca au un mod foarte politicos de a nu te informa la obiect. Macar produsul sper sa fie ok.

Stie cineva daca stickerele de pe cadrele RCZ pot fi dezlipite? Sau sunt sub lac/vopsite?

Thanks

Bună ziua,

Nu am crescut prețul. Link-ul pe care l-ați trimis duce la pagina UK, cu prețuri in lire sterline.

Vă rugăm ca pe site-ul nostru să alegeți țara: "România", și moneda euro.

Prețurile pt. România nu au crescut.

E adevărat, prețurile variază în funcție de țară (cote diferite de TVA) și monedă.

O zi bună

Pierre RCZ Team

10% de remise sur tous les produits ROCKSHOX

(sauf pour les modèles suivants: Reba RL 100mm Axe 9mm Noir, Reba RL 100mm Axe 9mm blanc, Revelation RL 150mm Axe 9mm conique blanc)

Pour bénéficier de cette remise, veuillez mettre le code RCZROC dans la case correspondante et cliquer sur "utiliser un bon de réduction", avant de valider votre commande.

Offre valable jusqu'au Mercredi 12 juin 2013 à minuit (Heure Luxembourg)

daca se baga cineva la o comanda (azi 12.06.2013) si doreste să imparta transportu' să dea un semn...poate "ne combinăm" :D

RCZX12  12% la tot saitul reducere pana pe 21.

valabila la 200euro fara tva.

poate ne strangem mai multi pt reducerea asta.

Vineri (12 iulie), intentionez sa plasez o comanda. Daca din SIBIU sunt doritori sa cumpere ceva, rog mesaj pe PM sau tel. 0745310434.

Salutare!

Ma lamureste si pe mine cineva cum e treaba cu comenzile de pe site-ul acesta va rog?Nu prea le am cu astea de peste granita si cu platile/viramentele bancare etc.

As vrea sa comand un set de frane.Bun,stiu exact cat ma costa franele.Dar taxele de transport cat sunt pana in Romania?Transportul este cel care imi apare la "ESTIMATE SHIPPING AND TAX" ? 

Si anume Door to door UPS €13.0 ?

A,si cum se efectueaza plata?Din cate am inteles nu poti face treaba aia cu ramburs,adica sa platesc toata ascarada cand imi ajunge coletul.

Multumesc anticipat!

Cu mentiunea ca livrarea se afce la domiciliu prin curierat rapid.

Da, transportul de pe RCZ e 13€ dacă nu depășești 299€, caz în care e gratuit. Comanda ajunge cum ajunge, într-un timp era cu Poșta, de la o vreme vine prin curier.

Ramburs internațional n-o să găsești nicăieri.

Cu plăcere.

• Upvote 1

Ramburs internațional n-o să găsești nicăieri.

Cu plăcere.

Parca chinezii aia de la dealextreme , trimit cu ramburs .

Salut

Mai sunt doritori de o comanda? Ca sa scapam de transport. Dau eu comanda, maxim 4 persoane.

As vrea si eu ceva, cand dai comanda ?

Salut

Deocamdata nu mai sunt interesat pt ca vroiam un angrenaj dar greutatea pe care o dau ei pt el este mai mica decat e real. Mai urmaresc si daca apare ceva interesant zic. Si dau eu comanda fara probleme (nu e prima data la ei).