shuy_cg

Comenzi RCZ Bike shop

Recommended Posts

N-am dat nimic inapoi asa ca la capitolul asta nu stiu cum se descurca.

• Upvote 1

On 11/22/2017 at 5:31 PM, MTBR said:

Daca tot m-am lansat in a va spune despre experienta mea cu rcz hai sa continui.

PRO:

2) transport cu UPS

Taiem de pe lista punctul 2), acum pachetele sunt livrate cu fan courier....

Salut

Am vazut,imi pare rau ca nu le-ai putut lua!Eu,cat timp  pipa kcnc e la pretul asta,pot astepta  doritori de comanda.Nu-ti pot sugera sa vezi daca te intereseaza altceva,sa nu fiu inteles gresit....:P!

Cred ca-i tai de tot de pe lista pe astia de la RCZ.

Intre timp am mai dat niste comenzi la ei din care doua cu livrare la max 20 zile lucratoare.

O comanda mi-a fost anulata partial deoarece nu pot livra produsul si pentru a doua au trecut de ceva vreme cele 20 de zile lucratoare.

Cel mai grav este ca la rambursarea partiala a primei comenzi (din vina lor) mi-au scazut comisionul paypal ceea ce este inaccetabil.

Imi pare rau sa aud ca ai probeleme cu ei.

Eu am avut o comanda cu 20 zile si au fost ok. La fel si un amic, ambele prin octombrie.

Problematic la ei mi se pare ca nu stiu ce vand. Le-am pus intrebari despre niste pneuri WTB(nu era deloc clar ce versiune sunt ,erau vreo 3-4 variante), si au spus ca nu stiu.

De asemenea, setul de roti comandat era model 2014 in loc de 2016 cum ziceau ei (am confirmare de la DT SWISS dupa serie). Insa s-au oferit sa le primeasca inapoi pe cheltuiala lor.

Am pastrat rotile, pretul era mult prea bun.

De asta cu anul gresit nici nu mai vorbesc.... s-a intamplat de cateva ori ....La fel ca tine am considerat ca pretul este prea buna asa ca nu m-am sinchisit sa le  bat obrazul...

Parca s-ar fi uitat aici pe forum, tocmai ce mi-au trimis awb pentru ultima comanda

On topic: Vreau sa dau o comanda (am card in EUR) sau sa ma cuplez la una. Nu e graba. Macar 4 sa ne strangem

[mention=18613]Mookyama[/mention] nu vrei ceva de aici ?:))

M-am uitat după șei zilele astea la ei pe site. Ieri ceva mai aprofundat in ideea de a merge cu voi in comanda. Însă din pacate nu mi-a tras nimic cu ochiul.
Poate data viitoare, mulțam fain! :)

vreau sa dau o comanda cu livrare din stoc sau 3-5 zile. Cineva interesat?