ovidiu

Site ciclism.ro

Recommended Posts

In weekendul acesta site-ul va intra in revizie.

Va fi implementat un alt forum care va contine mult mai multe optiuni ( structura si continutul vor fi pastrate)si site-ul va fi mutat pe un alt server care permite un trafic mult mai mare (pentru a corespunde intentiilor noastre de a dezvolta pagina).

In aceasta perioada este posibil sa intampinati greutati in accesarea forumului.

Edited by Ovidiu

Mesajele din ultimele 24 de ore nu au fost transferate.

Forumul este in teste si va rog sa postati aici erorile pe care le intalniti.

Momentan se mai lucreaza la forum asa ca ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente.

Va multumesc pentru intelegere.

Se văd bine se pare numai la posturile noi. La cele importate din vechiul forum au ieşit nasol.

pb1.Mă uit că toţi au titlul de site admin http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Bine că nu au şi butonul de admin CP. :rofl:

pb2.E o limitare la postare de maxim 4 poze, care practic e la 3.Trebuie nelimitat

1. You have included 16 images in your message. You are limited to using 4 images so please go back and correct the problem and then continue again.

Images include use of smilies, the vB code tag and HTML tags. The use of these is all subject to them being enabled by the administrator.

pb3.Unde sunt smilies?

pb4.Se poate da enable la utilizarea avatarurilor. Cine nu vrea să le vadă user CP->edit options->Thread Display Options->debifează"Show Avatars"

Poate nu am găsit setare la user CP, dar e cam ciudat cu numele userului deasupra postului, în stânga e locul obişnuit . Totuşi când dau reply, lista "Topic Review (Newest First)" are numele userului la locul obişnuit.

nu stiu care weekend ca ieri miercuri (13-II-2008) nu a mers situl 1/2 din zi... daca nu mai mult

Am găsit smilies unde erau, trebuie user CP->Edit Options->Miscellaneous Options->selectat Standard editor. Dar mulţi smilies sunt lipsă :confused:

am intampinat si eu o problema

am un topic..pe care nu pot da post reply(topic facut de mine)

care ar putea fi cauza ?

danutgl88, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?

If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Pe pagina principala a forumului e incorect aratat care categorii au topicuri necitite. Daca deschizi categoria intr-un tab nou in Firefox, apoi topicul intr-un alt tab nou, te intorci la tab-ul cu pagina principala si dai refresh, nu arata ca topicul a fost citit. Trebuie sa dai refresh pe tab-ul cu categoria mai inainte, doar dupa aceea merge refresh-ul la pagina principala.

Nici dublu click pe icoana categoriei in pagina principala a forumului nu functioneaza. Daca inchid Firefoxul dupa dublu click si apoi il deschid din nou, iarasi imi arata ca categoria are mesaje noi.

Danut...

Nu merge double post.

Momentan nu am avut timp sa ma ocup de probleme dar va rog sa postati si alte bug-uri. O sa le luam la rand si le vom rezolva.

Avind in vedere ca aceasta noua "fata" o cunosc de pe forumuri din strainezia; avind in vedere ca tu (Ovidiu) o palesti bine pe nemteste comentariul meu la nouá infatisare a forumului este : "gewöhnungsbedürftig"

Topicurile mai vechi vor reapărea?

Inteleg ca double post limiteaza numai adaugarea de raspunsuri ale unui user dupa cel anterior, postat tot de el, nu dupa intrebarile, replicile, comentariile altor useri care au postat in topic?

Topicurile mai vechi vor reapărea?

La Forumul Regional lipseste topicul destinat discutiilor pentru noi cei din Brasov, in vederea stabilirii diferitelor ture ce vor urma.

La Forumul Regional lipseste topicul destinat discutiilor pentru noi cei din Brasov, in vederea stabilirii diferitelor ture ce vor urma.

Nimic nu te opreşte să deschizi un topic nou. Slabe şanse să mai fie importat din forumul vechi, dar dacă nu e grabă, aşteaptă totuşi un răspuns oficial.

Toate topicurile au fost importate.

Daca esti atent o sa vezi ca ai optiunea de vizualizare a topicurilor mai vechi de o luna.

In acest fel o sa vezi si topicul cu turele din brasov

Inteleg ca double post limiteaza numai adaugarea de raspunsuri ale unui user dupa cel anterior, postat tot de el, nu dupa intrebarile, replicile, comentariile altor useri care au postat in topic?

nu.nu poti nici raspunde

AM rezolvat problema cu thread-urile. Acum apar toate, nu doar cele din ultima luna.

@Danut...

Nu poti posta doua mesaje unul dupa celalalt. daca cineva a raspuns la mesajul tau atunci sistemul iti permite sa raspunzi.

daca nu este asa ma suni si facem un test.

eu nu am mai putut intra pe contul meu stefan asa ca am facut unul nou.

Cel veci se poate sterge daca mai exista.

Numai bine

Se văd bine se pare numai la posturile noi. La cele importate din vechiul forum au ieşit nasol.

pb1.Mă uit că toţi au titlul de site admin :D

Bine că nu au şi butonul de admin CP. :rofl:

pb2.E o limitare la postare de maxim 4 poze, care practic e la 3.Trebuie nelimitat

pb3.Unde sunt smilies?

pb4.Se poate da enable la utilizarea avatarurilor. Cine nu vrea să le vadă user CP->edit options->Thread Display Options->debifează"Show Avatars"

PB 1 - Rezolvat

PB 2 - Rezolvat

Pb 3 - mai muncim

PB 4 - Rezolvat

Guest
This topic is now closed to further replies.